The Rolling Stones

The Rolling Stones
The Rolling Stones No Filter Tour. Nezastavitelní The Rolling Stones se vracejí do Evropy s turné „NO FILTER“ 2018, které odstartuje 17. května v Dublinu a do Prahy dorazí 4. července 2018.

Termíny a místa konání:

Letiště Letňany, Praha | Zobrazit na mapě

4.7.2018 No Filter Pit A - vstup PVA Vstupenky
4.7.2018 No Filter Pit B - vstup Metro Vstupenky
4.7.2018 Sezeni: tribuny A, C, E, G Vstupenky
4.7.2018 Sezeni tribuny B, D, F Vstupenky
4.7.2018 Stání u podia - vstup PVA Vstupenky
4.7.2018 Stání u podia - vstup Metro Vstupenky
4.7.2018 Stání Vstupenky
4.7.2018 vozíčkář + doprovod Vstupenky

Vzhledem k velké poptávce jsou nyní vstupenky na pražský koncert The Rolling Stones dostupné také v prodejních místech Ticketpro Ticketmaster.

Upozornění: I vstupenky zakoupené v prodejních místech je nutné vyměnit za RFID náramky.

 

Vstupné:

NO FILTER PIT A: 9.990 Kč
NO FILTER PIT B: 9.990 Kč
TRIBUNY/SEZENÍ: 4.990 Kč * Pro tribunu vám budou automaticky přiřazeny nejlepší místa, která jsou aktuálně k dispozici
STÁNÍ PŘED PÓDIEM: 4.590 Kč
STÁNÍ: 1.990 Kč

 

Pro veškeré informace sledujte stránky www.rolingstones.cz

 

Facebook akce: www.facebook.com/TheRollingStonesPraha2018

 

Na koncertě The Rolling Stones bude mít každý návštěvník RFID náramek, který mu umožní vstup do areálu koncertu, platby občerstvení a ostatních produktů, které se na místě koncertu budou prodávat.

Po zakoupení vstupenek zákazníci obdrží přibližně jeden měsíc před koncertem RFID náramek. Každý návštěvník je povinnen mít  RFID náramek na ruce pro vstup do areálu.

RFID náramek je nepřenosný a postoupení někomu jinému se stává neplatným!

 

Pro všechny informace, jak směnit vstupenky za RFID náramek, navštivte prosím stránku www.rollingstones.cz

 

Přibližně jeden měsíc před konáním koncertu vám bude doručen poštou RFID náramek, který odpovídá typu vstupenky, kterou jste si zakoupili. RFID náramek si nasadíte na zápěstí pravé ruky v den koncertu.

Další informace vám budou také zaslány poštou společně s RFID náramkem.


JE ZAKÁZÁNO POSTOUPENÍ RFID NÁRAMKU NĚKOMU JINÉMU. RFID NÁRAMEK JE NEPŘENOSNÝ, POSTOUPENÍ NĚKOMU JINÉMU RFID NÁRAMEK ZNEPLATŇUJE.

Veškeré informace na www.rollingstones.cz

 

V prodeji také VIP balíčky, které zakoupíte zde: VIP BALÍČKY.

VIP balíčky zakoupíte pouze prostřednictvím internetu. Informace na www.rollingstones.cz

 

* Orientační plánek areálu naleznete v galerii, viz. níže.

 

Pořadatel koncertu The Rolling Stones důrazně doporučuje zákazníkům, aby si vstupenky zakoupili pouze v autorizovaných prodejních místech Ticketpro Ticketmaster Česká republika a na oficiálních webových stránkách:
www.rollingstones.cz
www.ticketpro.cz

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketmaster Česká republika, a.s. neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

NEZASTAVITELNÍ THE ROLLING STONES SE VRACEJÍ DO EVROPY S TURNÉ „NO FILTER“ 2018, KTERÉ ODSTARTUJE V DUBLINU 17. KVĚTNA A DO PRAHY DORAZÍ 4. ČERVENCE 2018.


#StonesNoFilter
Sponzoruje Jeep®

The Rolling Stones jsou zpět na turné, jak slíbili. Jejich velkolepé koncerty proběhnou v květnu a červnu v Irsku, Velké Británii,Německu a Francii, v červenci v České republice a Polsku.


V druhé části turné „STONES - NO FILTER“ sponzorované Jeepem, sponzorem evropských turné The Rolling Stones od roku 2014, budou Mick Jagger, Keith Richards, Charlie Watts a Ronnie Wood pokračovat ve svém velice úspěšném a vyprodaném evropském turné, které se konalo na podzim loňského roku.

The Rolling Stones nabídnou fanouškům set list, který bude plný klasických hitů, jako jsou ‚Satisfaction‘, ‚Paint It Black‘, ‚Jumpin Jack Flash‘ nebo ‚Brown Sugar‘, a zároveň bude zahrnovat několik neočekávaných skladeb a náhodně vybraných překvapení z jejich ohromného arzenálu písní. Jako při každém vystoupení The Rolling Stones s nimi dorazí velkolepá produkce a nejmoderněji navržená scéna.

Keith Richards - „Je to obrovská radost hrát s touhle kapelou, kterou nic nezastaví, jsme v podstatě pořád na začátku.“
Mick Jagger - „Tahle část turné ‚No Filter‘ je pro Stones opravdu výjimečná. Těšíme se, až se v létě vrátíme na pódium a zahrajeme fanouškům v České republice. Bude jako vždy naprosto vzrušující představit se zase ve městech, kde jsme dlouho nehráli, a navštívíme také některé nová místa.‘‘
Charlie Watts - „Publikum Stones je tím lepidlem, které nás drží  pohromadě. Ten nejlepší pocit nejvyššího uspokojení zažívám, když se blíží konec koncertu a všichni v publiku šílí nadšením.‘‘
Ronnie Wood - „Když se dívám na to moře lidí, pro které hrajeme, vidím jen samé úsměvy. Zahřeje to u srdce a jsem rád, že lidem přinášíme pocit štěstí. Hudba ten pocit přináší mně a zároveň i jim...je to nakažlivé.‘‘

Turné Stones - No Filter, kterou produkuje společnost Concerts West a v České republice prezentuje Serge Grimaux ve spolupráci s Bestsport, začíná 17. května v Dublinu (Irsko) a poté zamíří do Londýna, Manchesteru, Edinburghu, Cardiffu, Berlína, Marseille, Stuttgartu, Prahy a Varšavy.


K dispozici bude omezený počet VIP balíčků. Nabídky balíčků mohou obsahovat úžasný výběr vstupenek - včetně vstupenek do ultra-exkluzivního No Filter Pitu – limitovanou edici litografií, VIP upomínkové předměty a mnohé další věci. Fanoušci mohou také využívat různé cestovní balíčky, které budou k dispozici ve všech městech.

 

Posledních osmnácti měsíců jsou The Rolling Stones na vrcholu po vydání cenou Grammy oceněného alba „Blue & Lonesome“. Produkovali také kritikou oceňovaný dokumentární fi lm zaměřený na jejich průkopnickou show na Kubě ‚Olé Olé Olé! - cesta po Jižní Americe‘, který režíroval Paul Dugdale.

Nenechte si ujít událost vašeho života!


Více informací naleznete na www.rollingstones.com

Uvádí Concert West ve spolupráci se Serge Grimaux a Bestsport, a.s.

Fotky a videa

Facebook