Katapult - Turné 2018 "Šťastné narozeniny"

Katapult - Turné 2018 "Šťastné narozeniny"

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Phil Rudd Band a hosté

ZRUŠENO

Různá místa v ČR

22.05.201824.05.2018

Phil Rudd Band a hosté

Výhodný nákup

ZMĚNA MÍSTA KONÁNÍ

Gerbera, České Budějovice, KD Vltava, …

23.05.2018

Nebývalé překvapení připravila skupina Katapult pro svoje fanoušky. Koncert, který trvá tři a půl hodiny obsahuje nebývalou smršť všech legendárních hitů včetně těch nejnovějších, ale co je hlavní, nekompromisně zahraje"stříbrné" album z roku 1978.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

KATAPULT - TURNÉ 2018 - „ŠŤASTNÉ NAROZENINY!"

70 let - Olda Říha života vzhůru nohama
40 let od vydání legendárního LP Katapult live - „stříbrné album" (1978)

Katapult vyjíždí na Turné 2018 - „Šťastné narozeniny!", které budou oslavou jak 70. narozenin frontmana kapely Oldy Říhy, ale i 40 let od vydání Stříbrného alba.

Nebývalé překvapení připravila skupina Katapult pro svoje fanoušky. Koncert, který trvá tři a půl hodiny obsahuje nebývalou smršť všechlegendárních hitů včetně těch nejnovějších, ale co je hlavní, nekompromisně zahraje"stříbrné" album z roku 1978 ve stejném pořadí písní jako v době jeho vzniku a se stejným aranžmá všech písniček. Dokonale „vyšlechtěný"analogový zvuk jistě ocení dnes už tři generace fanoušků, které Katapult má.

 

 

 

 

 

Facebook