Michal Pavlíček, Monika Načeva a smyčcový kvartet Pavla Bořkovce

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Hostr Rock Fest

Skokanský areál Ještěd, Horní Hanychov - …

26.05.2018

Pere Ubu (USA)

Výhodný nákup

Palác Akropolis, Praha 3

27.05.2018

Originální akustický koncert přinese divákům netradiční zážitek v unikátním sále Mercedes Fora Praha. Špičkové hudební, umělecké a emocionální vystoupení předních osobností moderní české hudební scény.
ZTP, ZTP/P (doprovod zdarma)

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Opojné spojení kytarového mága a skladatele Michala Pavlíčka a zpěvačky Moniky Načevy v originálním koncertu. Pavlíčkova dokonalá akustická kytara se spojí s emocionálním výrazem zpěvu Moniky Načevy a vytvoří v unikátním sále Mercedes Fora jedinečný zážitek, který ještě více rozvine smyčcové kvarteto Pavla Bořkovce.

Koncert se koná v hlavním sále Mercedes Fora Praha, který vzniká unikátní noční proměnou a hostí zde koncerty a další kulturní události již více než 15 let. Pravidelně zde například hostují koncerty prestižních festivalů Pražské jaro a Prague PROMS.

Nenechte si ujít originální zážitek na unikáním místě.

Facebook