Katapult

KATAPULT / OLDA ŘÍHA - 70. NAROZENINY - Olda Říha a jeho parťáci si tímto dovolují oznámit, že skupina Katapult příští rok prožije mimořádný rok. Olda Říha oslaví ve skvělé formě neuvěřitelné sedmdesáté narozeniny a navíc si připomeneme 40. výročí vydání Stříbrného alba.

Termíny a místa konání:

Forum Karlín, Praha | Zobrazit na mapě

15.11.2018 Forum Karlín - stání Vstupenky
15.11.2018 vstupenky pro vozíčkáře Vstupenky

Bližší informace o vstupenkách pro držitele průkazu ZTP/P prostřednictvím emailové adresy info@livenation.cz.

 

Pořadatel akce Live Nation Česká Republika žádá zákazníky k nákupu vstupenek pouze od autorizovaného prodejce společnosti TICKETPRO a.s.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

KATAPULT / OLDA ŘÍHA - 70. NAROZENINY
15.11.2018  Praha, Forum Karlín
  

OLDA ŘÍHA A JEHO PARŤÁCI BASÁK ANDY BUDKA A  BUBENÍK ONDRA TIMPL SI DOVOLUJÍ OZNÁMIT, ŽE SKUPINA KATAPULT PŘÍŠTÍ ROK PROŽIJE MIMOŘÁDNÝ  ROK. OLDŘICH ŘÍHA, ZAKLÁDAJÍCÍ ČLEN LEGENDÁRNÍ SKUPINY KATAPULT, OSLAVÍ VE SKVĚLÉ FORMĚ NEUVĚŘITELNÉ SEDMDESÁTÉ NAROZENINY A NAVÍC SI PŘIPOMENEME 40. VÝROČÍ VYDÁNÍ STŘÍBRNÉHO ALBA, KTERÉ V ROCE 1978 PŘIVEDLO K ČESKÉMU ROCKU NĚKOLIK GENERACÍ POSLUCHAČŮ A FANOUŠKŮ Z CELÉHO ČESKOSLOVENSKA.

Katapult se za svoji éru musel potýkat s celou řadou problémů ze strany politického establishmentu, nepřízně tzv.odborné kritiky, až po tragickou sérii úmrtí členů kapely, kdy postupně v krátké době odešli bubeníci Tolja Kohout, Karel "Káša" Jahn a nakonec životní Říhův "kumpán" - basista Jiří "Dědek" Šindelář.
Nicméně nezdolná vůle Oldy Říhy, podpora fanoušků, a hlavně nesmírná láska k rock and rollu mu přivedla do cesty Andy Budku a Ondřeje Timpla, se kterými již několik let natáčí skvělé písničky a brázdí česko - slovenská města jako za starých časů. V současné době tak již Katapult vychovává třetí generaci svých věrných posluchačů a ke svému výročí se proto rozhodl uspořádat výroční koncert!

To, že tento koncert bude skutečně výjimečný,strhující a nevšední prozradit můžeme, ale vše ostatní uvidíte a uslyšíte osobně v listopadu 2018 v pražském Foru Karlín!!
U příležitosti nadcházejícího výročí skupiny vydá Supraphon v květnu 2018 výpravné výběrové 3CD Katapult "Zlaté hity".  V říjnu bude následovat LP+CD reedice desky Katapult, tedy "stříbrného“ živého alba z roku 1978 v luxusním balení. Speciální dárková kolekce bude obsahovat také dobový reklamní plakát, fotobooklet a další překvapení z historie skupiny.

Facebook