Slade (UK)

Slade (UK)
E-Ticket
Co je E-Ticket?

Support: Těla

Soutěž Výhodný nákup

Slade, bezpochyby jedna z nejznámějších britských kapel, se v příštím roce vrátí do Česka! Ve čtvrtek 25.10.2018 v brněnském Sonocentru, které vyniká skvělým ozvučením a akustikou, a v sobotu 27.10.2018 ve Velkém sále Lucerny v Praze, potěší a pobaví své zdejší fanoušky svou klasickou směsí pop-rock'n'rollu.

Termíny a místa konání:

Sono Centrum, Brno | Zobrazit na mapě

25.10.2018 19:30 Sono Centrum Vstupenky

Lucerna - Velký sál, Praha | Zobrazit na mapě

27.10.2018 19:30 Lucerna - Velký sál Vstupenky

ZTP, ZTP/P - sleva 20% - v prodeji pouze na pobočkách (kupuje jak ztp/p, tak i jeho doprovod) - PRODEJNÍ MÍSTA ZDE

 

25.10.2018 Brno - Vozíčkář musí mít lístek na 1.galerii, kam se vozík umístí na pravý okraj první řady, doprovod bude stát v sektoru stání u něho. Vozíčkářům doporučujeme přijít na začátek vpouštění do sálu, tj. v 18:30 hodin, aby mohl bezproblémově projet skrz sektor stání.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

SLADE /UK/

Support: Těla

25.10.2018 od 19:30 Sonocentrum, Veveří 113, Brno
27.10.2018 od 19:30 Lucerna Velký sál, Štěpánská 61, Praha

Slade, bezpochyby jedna z nejznámějších britských kapel, se v příštím roce vrátí do Česka! Ve čtvrtek 25.10.2018 v brněnském Sonocentru, které vyniká skvělým ozvučením a akustikou, a v sobotu 27.10.2018 ve Velkém sále Lucerny v Praze potěší a pobaví své zdejší fanoušky svou klasickou směsí pop-rock'n'rollu. Slade si vydobyli popularitu po celém světě, o čemž svědčí i fakt, že 23 písní z jejich repertoáru se v čase svého vydání brázdilo hitparády Top 20 a šest z nich dokonce obsadilo příčky nejvyšší. Jejich písně "Cum On Feel The Noize" a "Coz I Luv You" jsou dodnes velmi hrané v rozhlasovém éteru i využívány v televizních reklamách.
Kapela Slade se na hudební scéně pohybuje od roku 1966, kdy byla založena pod názvem N´Betweens. Zakládajícími členy byli Dave Hill a Don Powell, kteří ve formaci působí dodnes. Později si název změnili na Ambroze Slade, což nakonec zkrátili na Slade.
Skupina byla pověstná svými bouřlivými živými koncerty a živou komunikací s publikem a to stejné od nich můžete čekat i na jejich koncertech v Česku. V popularitě překonala všechny své glamrockové souputníky Wizzard, Sweet, T. Rex, Suzi Quatro, Smokie, Gary Glittera i Davida Bowieho. Tvorba Slade významně ovlivnila další vývoj rockové hudby. Přestože se v USA příliš neprosadili, řada kapel přiznává inspiraci právě u Slade (za všechny jmenujme slavné KISS).
Při své návštěvě v roce 2016 s námi skupina oslavila 50 let své existence. Na podzimních koncertech vystoupí v aktuální sestavě: Dave Hill (kytara, zpěv, baskytara), Don Powell (bubny, perkuse), John Berry (baskytara, vokály), Mal McNulty (vokály, kytara).
Tuto glamrockovou legendu podpoří tuzemská rocková formace Těla z Liberce, která funguje od počátku 90.let.

Kde:

  • Praha a Brno, ,

Pořadatel: http://www.brnokoncert.cz

Facebook