Ian Anderson presents Jethro Tull 50th Anniversary Tour

V letošním roce oslaví kapela Jethro Tull 50 let své existence. K oslavě zlatého výročí uspořádá Ian Anderson celosvětové turné 50 let of Jetrho Tull.

Termíny a místa konání:

Zámek Sychrov, Sychrov | Zobrazit na mapě

16.6.2018 19:00 Zámecká zahrada Vstupenky
16.6.2018 19:00 stání Vstupenky
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

IAN ANDERSON PRESENTS JETHRO TULL 50th Anniversary Tour

16.června 2018 - Státní zámek Sychrov - open air

V letošním roce oslaví kapela Jethro Tull 50 let své existence. K oslavě zlatého výročí uspořádá Ian Anderson celosvětové turné 50 let of Jetrho Tull.
"Nejsem člověk, který holduje oslavám narozenin a výročí, ažím si všech těch let strávených s Jethro Tull, které jsou spojené s cestováním, návštěvou tolika zemí a setkávání se s novými fanoušky po celém světě.
A toto je oslava všech 33 členů kapely, kteří byli součástí Jethro Tull. Těch kteří přinesli kapele svůj talent, dovednosti a osobitý hudební styl, jak během živého vystoupení tak i ve studiu. "Připojte se ke mně a ke stávající kapele a prožijte s námi nostalgický večer plný rozmanité hudby, která představuje průřez naší tvorbou v průběhu let existence Jethro Tull.
Jednou ze zastávek světového turné je i Česká republika a magické prostředí Státního zámku Sychrov, kde se koncert uskuteční 16.6.2018 od 19,00 hod. Jethro Tull se tak zařadí mezi další významné umělce, kteří na zámku v minulosti vystoupili, jako např. Kris Kristofferson, Apocalyptica, Suzanne Vega a další. Vstupenky na tento výjimečný koncert zakoupíte v síti Ticketpro a Ticketportal. Koncert je k sezení a omezený počet k stání.
Jethro Tull patří k nejprodávanějším umělcům progresivní rockové hudby všech dob a jejich práce zahrnuje jak skladby lidové, tak i bluesové, klasické nebo stylu heavy rock. Koncerty k oslavě 50. výročí kapely představí širokou škálu z jejich tvorby, zaměřující se i na dřívější období kapely s hity z alb jako: This Was, Stand Up, Benefit, Aqualung, Thick as a Brick, Too Old To Rock and Roll: Too Young To Die, Songs From The Wood, Heavy Horses, Crest Of A Knave a TAAB2 z roku 2012.

Ian Anderson je doprovázen hudebníky David Goodier (baskytara), John O'Hara (klávesy), Florian Opahle (kytara), Scott Hammond (bubny)

Kapela Jethro Tull vznikla v roce 1968, vydala 30 studiových a živých alb, které se prodali ve více než 60 milionů kopií po celém světě. Během své 50-leté historie odehráli více než 3 000 koncertů ve více než 50 zemích světa, přičemž každý rok stihli odehrát více než 100 koncertů.

Facebook