Rock for Soul

Rock for Soul
E-Ticket
Co je E-Ticket?

Joe Lynn Turner, E.Farna, K.Střihavka, Skety, J.Lavash, R.Dragoun atd..

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

King Crimson

Forum Karlín, Praha

26.06.201827.06.2018

Revival Fest 2018

Výhodný nákup

Výstaviště Floria, Kroměříž

30.06.2018

Výhodný nákup

Cena: Vstupné se bude postupně zvyšovat.

Mezinárodní hudební festival ROCK FOR SOUL 2017 FEST. Vystoupí: Joe Lynn Turner (Deep Purple, Rainbow), Ewa Farna, Kamil Střihavka, Martina Bárta & Kristina Barta Trio, Silverback, Skety, George Gakis, Juwana Jenkins, Justin Lavash, Roman Dragoun a Nobles.

SOUTĚŽ!
Vyhrajte vstupenky na festival ROCK FOR SOUL, který proběhne již 2.11.2017 v pražské Hybernii.

Stačí na email soutez.klub@ticketpro.cz, poslat správnou odpověď na otázku:
// Jak se jmenuje poslední klip a singl Ewy Farné?? //
a 2 vstupenky mohou být vaše.
Výhru získá 10 výherců a to už je pořádná šance, nemyslíte?

Facebook: https://www.facebook.com/Ticketpro

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketmaster Česká republika, a.s. neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

2 . ročník mezinárodního festivalu ROCK FOR SOUL

na počest všech duší vystoupí legendární Joe Lynn Turner z Deep Purple, Ewa Farna i další hvězdy hudební scény Zveme vás na originální koncert domácích i zahraničních hudebníků všech generací, kteří se setkají na jednom pódiu v čase dušiček 2. listopadu 2017 “k poctě všech duší“ v divadle Hybernia, Praha.

Během festivalu vystoupí rocková legenda Joe Lynn Turner z Deep Purple a Rainbow, Ewa Farna, Kamil Střihavka, Martina Bárta (Eurovision Song Contest 2017), Skety, Justin Lavash, Juwana Jenkins, Silverback, Roman Dragoun, George Gakis a Nobles.

Celý festival bude slovem provázet Zbigniew Czendlik. Všechna vystoupení budou obohacena o speciální videoprojekce, které umocní hudební zážitek.

Režie večera je v rukou laureátů 48 Hour Film Project - Seattle 2017 Janka Cingroše a Jana Chramosty.

ROCK FOR SOUL je určen pro všechny generace příznivců kvalitní hudby a je součástí multimediálního projektu The Parliament of Souls.

„Tento festival věnujeme všem lidským duším a vzpomínce na duše, které už tu s námi být nemohou. Chceme je spolu s vámi uctít pořádnou porcí hudební energie“. říkají tvůrci festivalu Zdeněk Berry Beran a Jakub V. Mírek

„Ahoj, 2. listopadu budu zpět v České republice a zazpívám vám v divadle Hybernia během festivalu ROCK FOR SOUL. Když jsem tu vystupoval před rokem v paláci Žofín, bylo to úžasný. Těším se na překrásnou Prahu. Přijďte, těším se na vás, bude to opět skvělý!“ Joe Lynn Turner

Fotky a videa

Facebook