Other Music: The Dodos + support: Please The Trees

Other Music: The Dodos + support: Please The Trees

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Chrysta Bell / US

Lucerna Music Bar, Praha

21.11.2017

Výhodný nákup

Cena: 230 Kč (stání) a 280 Kč (sezení)

Jako předkapela vystoupí pražská formace Please the Trees.

Změna času z 19:30 na 19:00 hodin

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Sanfranciští The Dodos přijedou do Prahy se svým novým albem Time to Die, které vyšlo na konci srpna. Kořeny kapely sahají do roku 2005, kdy multiinstrumentalista Meric Long debutoval pod jménem Dodo Bird. Touha oživit nahrávky ho přiměla ke spojení s experimentálním bubeníkem Loganem Kroeberem, který předtím hrál s několika metalovými kapelami. Jeho energické, šamanistické rytmy inspirované africkou polyrytmií pomáhají The Dodos vyčlenit se ze zástupu druhé generace weird-folkových kapel. Zbavili se všech pravidel a předpokladů, jak by měl znít současný folk a stvořili svobodomyslné nahrávky plné hravých melodií. Mluví se o nich jako o jednom z největších hudebních objevů poslední doby. Jejich koncerty provází skvělá pověst kapely, která dokáže spojit syrovou energii s virtuozitou a přestože jsou na pódiu obvykle jen dva, dovedou udělat pořádný hlomoz. The Dodos jednoduše patří k tomu nejlepšímu ze současné alternativy.

Album Time to Die je prvním, na němž se představuje hráč na elektrický vibrafon Keaton Snyder jako stálý - třetí člen The Dodos. V pražském Paláci Akropolis 26. listopadu navážou na podařený koncert z loňského roku, kde potvrdili, že svým křehkým a vynalézavým písničkám dovedou na živo propůjčit kouzelnou energii.

Pořadatel: http://www.rachot.cz

Fotky a videa

Facebook