Phil Rudd Band a hosté

Výhodný nákup

Po velmi úspěšném květnovém turné oznamují pořadatelé, že se legendární bubeník a dlouholetý člen AC/DC Phil Rudd se svojí kapelou vrátí na další sérii koncertů.

Akce:

Phil Rudd Band a hosté

Slavný dlouholetý bubeník legendární kapely AC/DC se vrátí do ČR a vystoupí v Paláci Alfa, v Plzni se svou skvělou kapelou.

Alfa, Plzeň

22.05.2018

Výhodný nákup

Phil Rudd Band a hosté

Slavný dlouholetý bubeník legendární kapely AC/DC vystoupí v KD Gerbera v Českých Budějovicích se svou skvělou kapelou.

Gerbera, České Budějovice
KD Vltava, České Budějovice

23.05.2018

Výhodný nákup

ZMĚNA MÍSTA KONÁNÍ

Phil Rudd Band a hosté

Slavný dlouholetý bubeník legendární kapely AC/DC vystoupí v Lucerna Music Baru v Praze se svou skvělou kapelou.

Lucerna Music Bar, Praha

24.05.2018

Výhodný nákup

Cena v den koncertu a na místě v Lucerně v Praze:

stání 650 Kč

VIP balkon 790 Kč

NOVÉ TERMÍNY:

ÚT 22. 5. 2018 PLZEŇ
ST 23. 5. 2018 ČESKÉ BUDĚJOVICE
ČT 24. 5. 2018 PRAHA

 

ZAKOUPENÉ VSTUPENKY ZŮSTÁVAJÍ V PLATNOSTI NA NOVÉ TERMÍNY.

 

K dispozici vstupenky se slevou ZTP a ZTP/P (v kategorii stání)

Případný doprovod musí mít vlastní vstupenku v plné výši.

Vstupenky pro vozíčkáře prostřednictvím emailu: ticket@ticketpro.cz

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Čeští fanoušci se dočkají Phila Rudda z AC/DC

Bubeník Phil Rudd z AC/DC se svojí kapelou Phil Rudd Band konečně přijede do České republiky, aby potěšil své fanoušky na dlouho očekávaných koncertech. Stane se tak poté, co musel minulý rok celé své evropské koncertní turné zrušit kvůli vážné nemoci kytaristy z kapely. "Minulý rok mne velmi zasáhla také ztráta dlouholetého spoluhráče a kamaráda Malcolma Younga z AC/DC, čas je neúprosný. Jsem vděčný za to, že stále mohu hrát a také za to. že náš současný kytarista Geoff se zotavil a můžeme k vám konečně vyjet," říká slavný bubeník, který patří k vůbec nejrespektovanějším mužům s paličkami. Phil Rudd s kapelou vystoupí celkem na pěti místech po České republice ve dnech 17. až 24. května. Slibuje skvělé pecky v sedmdesáti minutovém vystoupení a jako omluvu za komplikace pro české publikum připraví celou řadu překvapení.

Nové termíny koncertů jsou již známy delší dobu a byly přesunuty na 17. května do Teplic, 19. května Jablunkova, 22. května do Plzně, 23. května zahraje v Českých Budějovicích a posledním koncertem bude v Praze 24. května. Zazní skladby z prvního sólového alba Head Job i hity kapely AC/DC, jejíž zvuk zcela zásadním způsobem spoluvytvořil.

Hostem na všech koncertech bude skupina Blue Rocket, která vznikla před dvaceti lety. Na jednom pódiu se už potkala s desítkami vynikajících českých i zahraničních kapel. Nejvíce si cení hraní s legendárními Nazareth, Live Fire & Ken Hensley (ex-Uriah Heep), Rednex nebo koncertů s kapelou Čechomor. V roce 2016 absolvovala kapela turné se skupinou Kabát.

Speciálním hostem na koncertu v Praze bude kapela Doctor Victor, česká tříčlenná rocková skupina, která byla oficiální předkapelou na posledním koncertě AC/DC v Praze, minulý rok nahrávala sólové album pro zpěváka Dana McCaffertyho známého z kapely Nazareth a letos se objevila v užším výběru na ceny Eurosong.

"Phil Rudd je naším hudebním vzorem, stejně jako jeho domovská kapela AC/DC. Bude nám velikou ctí se s ním setkat a hrát s ním na jednom pódiu", říká zpěvák Victor.

Kde:

  • Různá místa v ČR, ,

Web: http://www.rudd.cz/
Facebook: https://www.facebook.com/RuddCZ/

Fotky a videa

Facebook