Phil Rudd Band a hosté

Phil Rudd Band a hosté
E-Ticket
Co je E-Ticket?

ZRUŠENO

Po velmi úspěšném květnovém turné oznamují pořadatelé, že se legendární bubeník a dlouholetý člen AC/DC Phil Rudd se svojí kapelou vrátí na další sérii koncertů.

ZRUŠENO!


Info od pořadatele:
Bohužel s hlubokou velikou lítostí na podkladě aktuálního vývoje, který je zcela na straně managementu Phila Rudda, musíme informovat, že musíme zrušit nadcházející turné PHIL RUDD BAND, které bylo plánováno na Květen-Červen 2018.

Vstupné bude vráceno v místě zakoupení. Nejpozději do 3/7/2018, po tomto datu budou žádosti o vrácení řešeny individuálně. Děkujeme za pochopení


Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketmaster Česká republika, a.s. neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Čeští fanoušci se dočkají Phila Rudda z AC/DC

Bubeník Phil Rudd z AC/DC se svojí kapelou Phil Rudd Band konečně přijede do České republiky, aby potěšil své fanoušky na dlouho očekávaných koncertech. Stane se tak poté, co musel minulý rok celé své evropské koncertní turné zrušit kvůli vážné nemoci kytaristy z kapely. "Minulý rok mne velmi zasáhla také ztráta dlouholetého spoluhráče a kamaráda Malcolma Younga z AC/DC, čas je neúprosný. Jsem vděčný za to, že stále mohu hrát a také za to. že náš současný kytarista Geoff se zotavil a můžeme k vám konečně vyjet," říká slavný bubeník, který patří k vůbec nejrespektovanějším mužům s paličkami. Phil Rudd s kapelou vystoupí celkem na pěti místech po České republice ve dnech 17. až 24. května. Slibuje skvělé pecky v sedmdesáti minutovém vystoupení a jako omluvu za komplikace pro české publikum připraví celou řadu překvapení.

Nové termíny koncertů jsou již známy delší dobu a byly přesunuty na 17. května do Teplic, 19. května Jablunkova, 22. května do Plzně, 23. května zahraje v Českých Budějovicích a posledním koncertem bude v Praze 24. května. Zazní skladby z prvního sólového alba Head Job i hity kapely AC/DC, jejíž zvuk zcela zásadním způsobem spoluvytvořil.

Hostem na všech koncertech bude skupina Blue Rocket, která vznikla před dvaceti lety. Na jednom pódiu se už potkala s desítkami vynikajících českých i zahraničních kapel. Nejvíce si cení hraní s legendárními Nazareth, Live Fire & Ken Hensley (ex-Uriah Heep), Rednex nebo koncertů s kapelou Čechomor. V roce 2016 absolvovala kapela turné se skupinou Kabát.

Speciálním hostem na koncertu v Praze bude kapela Doctor Victor, česká tříčlenná rocková skupina, která byla oficiální předkapelou na posledním koncertě AC/DC v Praze, minulý rok nahrávala sólové album pro zpěváka Dana McCaffertyho známého z kapely Nazareth a letos se objevila v užším výběru na ceny Eurosong.

"Phil Rudd je naším hudebním vzorem, stejně jako jeho domovská kapela AC/DC. Bude nám velikou ctí se s ním setkat a hrát s ním na jednom pódiu", říká zpěvák Victor.

Kde:

  • Různá místa v ČR, ,

Web: http://www.rudd.cz/
Facebook: https://www.facebook.com/RuddCZ/

Fotky a videa

Facebook