Phil Rudd Band a hosté

Phil Rudd Band a hosté
E-Ticket
Co je E-Ticket?

Změna termínu

Výhodný nákup

Po velmi úspěšném květnovém turné oznamují pořadatelé, že se legendární bubeník a dlouholetý člen AC/DC Phil Rudd se svojí kapelou vrátí na další sérii koncertů.

Akce:

Phil Rudd Band a hosté

Slavný dlouholetý bubeník legendární kapely AC/DC se vrátí do ČR a vystoupí v Paláci Alfa, v Plzni se svou skvělou kapelou.

Alfa, Plzeň

27.09.2017

Výhodný nákup

Změna termínu

Phil Rudd Band a hosté

Slavný dlouholetý bubeník legendární kapely AC/DC vystoupí v KD Gerbera v Českých Budějovicích se svou skvělou kapelou.

Gerbera, České Budějovice

28.09.2017

Výhodný nákup

Změna termínu

Phil Rudd Band a hosté

Slavný dlouholetý bubeník legendární kapely AC/DC vystoupí v Lucerna Music Baru v Praze se svou skvělou kapelou.

Lucerna Music Bar, Praha

03.10.2017

Výhodný nákup

Změna termínu

ZMĚNA TERMÍNU
původně: 27.9., 28.9. a 3.10.2017
nově: květen 2018

 


S pohnutím v srdci informujeme všechny fanoušky Phila Rudda - srdce a duše legendární kapely AC/DC, že vzhledem k závažným a neočekávaným zdravotním komplikacím důležitého člena jeho bandu - kytaristy Geoffrey Martina - je celé evropské turné přesunuto na Květen 2018. Konkrétní náhradní termíny jednotlivých koncertů v ČR budou oznámeny v nejbližších dnech. Všechny již zakoupené vstupenky v předprodejích zůstávají v platnosti.

Děkujeme za pochopení.

ZAKOUPENÉ VSTUPENKY ZŮSTÁVAJÍ V PLATNOSTI NA NOVÉ TERMÍNY

 

K dispozici vstupenky se slevou ZTP a ZTP/P (v kategorii stání)

Případný doprovod musí mít vlastní vstupenku v plné výši.

Vstupenky pro vozíčkáře prostřednictvím emailu: ticket@ticketpro.cz

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Phil Rudd se svoji kapelou rozbubnuje česká města

Světově uznávaný bubeník Phil Rudd z AC/DC se svoji kapelou Phil Rudd Band přijede pro velký úspěch na podzim zpět do České republiky, a to v rámci svého evropského turné po klubech. Australan, označovaný jako „duše a srdce kapely AC/DC", odstartuje turné 27. září v Plzni, kde se svoji ceněnou kapelou zahraje v Paláci Alfa, 28. září dorazí do Českých Budějovic a 3. října 2017 vystoupí v Lucerna Music Baru. Jako speciální hosté se na podiu objeví kapely Blue Rocket, Doctor Victor nebo Kreyson Memorial. Návštěvníci tak budou mít výjimečnou příležitost možná naposledy vidět naživo dlouholetého člena kapely AC/DC. Můžete se těšit nejen na hity z jeho staré tvorby, ale i na novinky. Phil Rudd Band slibuje skvělé pecky ve více než sedmdesáti minutovém vystoupení.

Deset květnových dnů křižoval Phil Rudd se svojí kapelou českou zemi i Slovensko a potažmo celou Evropu na svém turné. A podle všeho na něj fanoušci u nás udělali velký dojem: „Mám za sebou s AC/DC všechny možné velké stadióny a haly, ale tohle turné jsem chtěl od samého počátku pojmout jako návrat ke kořenům do doby, kdy jsem začínal. Dlouhá léta jsem nic tak skvělého nezažil. A musím s ohromným překvapením dodat, že z celé Evropy byla atmosféra na koncertech v Česku a na Slovensku snad nejvřelejší," řekl po skončení tour jeden z vůbec nejslavnějších bubeníků v historii rockové hudby, a dodal: „Byl jsem až dojat, jak moc tu mají lidé rádi tvrdou muziku, kterou jsem hrál s AC/DC a ještě více jsem byl překvapený, jaký ohlas měla nejen tvorba této kapely, ale i naše současné pecky". Jeho slova potvrzuje i fakt, že Phil Rudd pořídil jedinou koncertní nahrávku v rámci svého evropského turné právě v České republice, kterou aktuálně zvažuje vydat jako oficiální záznam. Některé skladby exklusivně také odvysílá Český rozhlas, který záznam pořídil.

Blue Rocket
Skupina vznikla v Teplicích na podzim roku 1997, tvořili ji tehdy zpěvák Mára, kytarista Petr Samek, basový kytarista Daniel Slavík a bubeník Lázňa. Skupina přestála různé personální změny i přestávky a dodnes patří ke stálicícm české rockové scény. Na pódiích si při nich střídala s legendami světového rocku i bezejmenými skupinami, s nimiž se podělila o poslední cigarety. Na podiu se Blue Rocket setkali se světovými i českými legendami, jako byli například D-A-D, Nazareth, Live Fire & Ken Hensley, Rednex, Radim Hladík, Čechomor a další.
Pod rozsvícenými reflektory berou každý večer svoje vesmírným prachem otřískané kytary, aby každému kdo chce poslouchat zahráli rockové české písničky, které už od prvních dní kapely píše zpěvák Mára.V roce 2015 Blue Rocket odjeli jako oficiální předkapela turné se skupinou Kabát, kde je slyšelo a vidělo na 130 tisíc diváků.
Blue Rocket má za sebou již tři CD a jedno live DVD. Poslední CD “Vařím si čaj” natočili v roce 2016 a jeho producentem byl Jarda Helešic

http://www.bluerocket.cz/
https://www.facebook.com/bluerocketofficial/

 

Kreyson Memorial
Zakládající členové kapely Kreyson bubeník Robert Killer Vondrovic, kytarista Daniel Rohlik Krob a bývalý člen kytarista Radek Reddy Kroc připravili v rámci Kreyson Memorial Tour 2017 obnovený koncertní program. Je to právě 25. let kdy naposledy živě zazněl koncertní program k desce Anděl na útěku (1990).
Staronovou sestavu nazvanou Kreyson Memorial doplnili zpěvák Petr „Doldy“ Dolének, basista Petr Formánek a klávesista Marek Svoboda. Program složený z písní vydaných na albu Anděl na útěku bude tak pro dlouholeté fanoušky připomínkou starých časů, těm mladým pak představí tvorbu kapely v době, kdy prožívala období své velké slávy.
Zpěvák Ladislav Křížek se těchto koncertů nezúčastní.

http://kreyson.cz/
https://www.facebook.com/kreysonmemorial/


Doctor Victor
Žádné efekty a žádné kytarové krabičky. To je Doctor Victor,
historicky 1. česká kapela vybrána samotnými AC/DC k předskakování na pražském koncertu v rámci světového turné “ROCK OR BUST WORLD TOUR 2016”, jen dvaa měsíce po vydání svého debutového alba 1st Prescription. V roce 2014 pro změnu předskakovali na velkém comebackovém turné skupiny Lucie a v roce 2016 pak byli oficiální předkapelou turné skupiny Chinaski.

Kapela vznikla v Praze roku 2012 a výhrou v soutěžích Hard Rock Rising 2013, Global Battle of Bands Czech Republic 2013 a poté 2.místem na celosvětovém finále Global Battle of Bands v Thajsku se rychle dostala do povědomí fandů i odborníků.
Sází na vlastní repertoár v angličtině, pozornost a úspěch si získali rockově laděnými songy, založenými na hřmotných kytarových riffech, sladěných vokálech a neokoukané energické show. Koncertovali mimo jiné i v Thajsku a v srpnu absolvovali první turné po Velké Británii.

https://www.doctor-victor.com/
https://www.facebook.com/pg/doctorvictormusic/

Kde:

  • Různá místa v ČR, ,

Web: http://www.rudd.cz/
Facebook: https://www.facebook.com/RuddCZ/

Fotky a videa

Facebook