Lenny

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Koncert Paulieho Garanda a Support Lesbiens

ZRUŠENO

Na Karmeli, Mladá Boleslav

26.02.2018

Čerstvá držitelka 4 sošek Andělů Lenny se chystá do brněnského Sonocentra! Nenechte si ujít koncert Lenny v supermoderním sále s vynikajícím ozvučením a akustikou - 6.12.2017 v Sonocentru v Brně! Special guest: Beps´n´Johnnies

SuperVIP vstupenka obsahuje občerstvení a unikátní výhled ze Sky Boxu.Vstupenky pro vozíčkáře v prodeji pouze na prodejních místech TICKETPRO - ZDE a přes obchodní oddělení.

 

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

LENNY

6.12.2017 od 19,30 h - Sonocentrum, Brno


Čerstvá držitelka 4 sošek Andělů Lenny se chystá do brněnského Sonocentra!
Lenny, talentovaná zpěvačka a písničkářka, se na letošních hudebních cenách Anděl stala vítězkou hned ve čtyřech kategoriích zpěvačka roku, album roku, skladba roku i videoklip roku. Vlastním jménem Lenka Filipová (*25. září 1994) se nyní chystá na samostatný koncert v brněnském sále Sonocentrum, a to ve středu 6.12.2017 v 19,30 hodin. Předprodej vstupenek startuje v síti Ticketpro (www.ticketpro.cz).
Lenka Filipová se narodila v Praze do umělecké rodiny folkové zpěvačky a šansoniérky Lenky Filipové a architekta Borise Drbala. Její dědeček byl divadelní a televizní herec Adolf Filip. Od útlého mládí hrála na klavír, zpívala a později začala také komponovat melodie a přidávat k nim text.
V roce 2013 podepsala smlouvu s vydavatelstvím Universal Music a v témže roce vydala své první autorské skladby na EP „All my love" a „Fighter", se kterými nadchla fanoušky napříč všemi generacemi a po právu byla označena za talent, který v Česku dlouho nebyl. Následovalo hudební ocenění Anděl za OBJEV ROKU.
V roce 2016 úspěšně odpromovala s titulem bakalář na londýnské univerzitě, kde studovala obor songwriting - písničkářství.
V září poslala do světa očekávanou debutovou desku „Hearts", která od svého vydání sklízí jednu pochvalnou recenzi za druhou a je považována za jeden z nejsilnějších hudebních počinů roku. Hned v prvních třech týdnech se stala nejprodávanějším albem a singl Hell.o nejhranější českou skladbou v rádiovém éteru. Lenny na úspěch desky vzápětí navázala stejnojmenným turné, které bylo záhy vyprodáno a jehož koncerty lze bezesporu označit za jedny z nejlepších show, které česká klubová scéna za poslední dobu zažila. Lenny opět dokázala, že je jedinečnou interpretkou s potencionálem překračujícím hranice a její tvorba i živá prezentace má evropské parametry.
Nenechte si ujít koncert Lenny v supermoderním sále s vynikajícím ozvučením a akustikou - 6.12.2017 v Sonocentru v Brně!

Fotky a videa

Facebook