Richard Müller - Best of Tour 09

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Oidipus Tyranus RockOpera

RockOpera Praha, PRAHA 7

23.01.2018

RockOpera Praha

RockOpera Praha, PRAHA 7

23.01.201807.06.2018

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

POPULÁRNÍ SLOVENSKÝ ZPĚVÁK VYRÁŽÍ PO ČTYŘECH LETECH NA TURNÉ. V NEDĚLI 4. ŘÍJNA STARTUJE KONCERTNÍ ŠŇŮRU V BRNĚ, DALŠÍ KONCERTY ODEHRAJE V OLOMOUCI, OSTRAVĚ, PLZNI, LIBERCI A PRAZE A PO NICH SE PŘESUNE NA SLOVENSKO.
DO HISTORIE ČESKÉ A SLOVENSKÉ POPULÁRNÍ HUDBY SE ZAPSAL HITY JAKO „PO SCHODOCH", „ŠTĚSTÍ JE KRÁSNÁ VĚC", „CIGARETKA NA DVA ŤAHY", „SRDCE JAKO KNÍŽE ROHAN", „NEBUDE TO TAKÉ ĽAHKÉ", „MILOVANIE V DAŽDI". PRÁVĚ TYTO SKLADBY SI BUDOU MOCI FANOUŠCI RICHARDA MÜLLERA NA PODZIM OPĚT POSLECHNOUT NAŽIVO V ŠESTI ČESKÝCH MĚSTECH.


Hlavním partnerem české části tour je společnost O2.
Díky tomuto partnerství mají zákazníci O2, kteří jsou členy zákaznického programu O2 Extra, možnost získat v rámci tour 2 vstupenky zdarma na jeden z koncertů (pražský nebo regionální).

Od 6.8. si na stránkách www.o2extra.cz v sekci Moje Extra mohou své vstupenky rezervovat.
Pražský koncert, kterým česká část turné vyvrcholí 12.10. v O2 areně, je určen výhradně pro zákazníky O2. Vstupenky zdarma na tento koncert budou zákazníkům O2 vydávány pouze na O2 Prodejnách, vstupenky zdarma na regionální koncerty budou k dispozici přímo na prodejních místech Ticketpro.
„I v letošním roce jsme se v rámci věrnostních aktivit rozhodli uspořádat již druhý exkluzivní koncert v O2 areně pouze pro naše zákazníky. Jsme si vědomi toho, že ne všichni zákazníci mají možnost do Prahy přijet, proto jsme se rozhodli pro partnerství s tour Richarda Müllera, které nám umožní nabídnout jim vstupenky zdarma i na koncerty v ostatních městech" říká Rudolf Javořík, vedoucí pro věrnostní programy společnosti Telefónica O2 Czech Republic.


„Vloni jsem vystupoval na pár festivalech s rockovější verzí svých písní a atmosféra vystoupení, ohlas diváků i nálada v kapele mne nakoply a daly chuť zase živě hrát. Na příští rok sice chystám nové album, ale repertoár tohoto turné bude složený ze známých věcí, které u vás bodovaly v průběhu celé mojí kariéry. Velmi se na to těším!" dodává Richard Müller k plánovanému turné

.
Poslední koncert v české metropoli absolvoval Richard Müller s americkými muzikanty za zády v prosinci roku 2005.
Richard Müller se nyní vrací s kapelou složenou ze slovenských kolegů jako je virtuóz na foukací harmoniku a bluesman Erich Boboš Procházka , kytarista Peter Markuljak či Richardův dlouholetý spolupracovník Juraj Kuchárek a baskytarista Braňo Valanaský. Koncerty Richarda Müllera slibují vyjímečnou audiovizuální a hudební show, která bude prezentací jeho hudební kariéry.

Konečný playlist koncertů momentálně vzniká, ale již nyní je část dramaturgie známa. Zazní „Plesový marš", „Milovanie v daždi", „Srdce jako kníže Rohan", „Nebude to také ĺahké", „Spočítaj ma", „Cigaretka na dva t´ahy", „Štěstí je krásná věc", „Nahý" a samozřejmě „Po schodoch".

Sestava kapely: Erich Boboš Procházka - foukací harmonika, Peter Markuljak - kytara, Braňo Valanský - baskytara, Juraj Kuchárek - bicí

Facebook