Ewa Farna 2009

Ewa Farna 2009

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Gaia Mesiah TeleporTour 2017

Přidaný koncert

Lucerna Music Bar, Praha

22.11.201722.11.2017

Yat - Kha (Tuva)

Futurum Music Bar, Praha 5

22.11.2017

Výhodný nákup

Cena: 200 Kč, v den koncertu 250 Kč

TŘETÍ NEJLEPŠÍ ZPĚVAČKA V ANKETĚ ČESKÝ SLAVÍK 2008, KTERÁ PRORAZILA I ZA HRANICEMI NAŠEHO STÁTU, VYJÍŽDÍ NA SVÉ DRUHÉ SAMOSTATNÉ TURNÉ.

Pokud chcete navštívit tento koncert i Velkou dětskou megashow, můžete si zakoupit tzv. KOMBINOVANOU VSTUPENKU

 

Co je kombinovaná vstupenka?

 

Pokud chcete na večerní koncert Ewy Farne i na Velkou dětskou MEGASHOW, která proběhne téhož dne v deset ráno a je spojená s vystoupením Muzikál ze střední/High School Musical a vyhlášením vítězky soutěže Miss Teen’s, máme pro vás jedinečnou možnost kombinovaného vstupného za pouhých 270 Kč. Oproti zakoupení vstupenek jednotlivě ušetříte až 150 Kč a čeká vás den plný zážitků.

 

Vstupné v předprodeji: 270 Kč

Vstupné v den koncertu: 320 Kč

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

TŘETÍ NEJLEPŠÍ ZPĚVAČKA V ANKETĚ ČESKÝ SLAVÍK 2008, KTERÁ PRORAZILA I ZA HRANICEMI NAŠEHO STÁTU, VYJÍŽDÍ NA SVÉ DRUHÉ SAMOSTATNÉ TURNÉ.

6. prosince2009 Ewa zamíří do legendární pražské Lucerny.Ve Velkém sále svýmfanouškům na posledním koncertu mezinárodního turné 2009, které se kromě České republiky uskuteční také v Polsku a na Slovensku, přichystá nezapomenutelný zážitek.

Teprve patnáctiletá Ewa Farna působí v Česku a Polsku. V anketě Český slavík 2008 byla vyhlášena třetí nejoblíbenější zpěvačkou. Je rovněž držitelkou mnoha ocenění, jako například Deska roku za nejprodávanější DVD loňského roku v ČR, čerstvou držitelkou ocenění z polského Opole. Na světoznámém festivalu Sopoty – Top Trendy 2009 vyhrála jednu ze čtyř cen – JE NEJLEPŠÍM INTERPRETEM POLSKÉHO INTERNETU. V rámci udílení ceny nejlepšímu interpretovi Sopoty – Top Trendy 2009 obsadila Ewa 2. místo díky hlasům diváků TELEVIZE POLSAT, kteří hlasovali v přímém přenosu pomocí SMS.

 

Facebook