King Crimson

Legendární kapela KING CRIMSON, která měnila dějiny rocku i své složení, se po dvou letech vrací do Prahy. Představí se v červnu 2018 v rámci dvou koncertů v Foru Karlín.

Termíny a místa konání:

Forum Karlín, Praha | Zobrazit na mapě

26.6.2018 Forum Karlín - sezení Vstupenky
26.6.2018 vstupenky pro vozíčkáře Vstupenky
27.6.2018 Forum Karlín - sezení Vstupenky
27.6.2018 vstupenky pro vozíčkáře Vstupenky

Na koncerty jsou k dispozici limitované množství vstupenek k sezení.

Rezervace na tuto akci nejsou povoleny. Děkujeme za pochopení.

Informace o vstupenkách pro držitele průkazu ZTP/P a vozíčkáře prostřednictvím emailové adresy info@livenation.cz  nebo ticket@ticketpro.cz . Běžné vstupenky si prosím nekupujte, děkujeme za pochopení.

 

Pořadatel akce Live Nation Česká Republika žádá zákazníky k nákupu vstupenek pouze od autorizovaného prodejce společnosti TICKETPRO a.s.

 

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

KING CRIMSON

LEGENDÁRNÍ KAPELA KING CRIMSON, KTERÁ  MĚNILA DĚJINY ROCKU I SVÉ SLOŽENÍ, SE PO DVOU LETECH VRACÍ DO PRAHY. PŘEDSTAVÍ SE V RÁMCI dvou KONCERTŮ VE FORU KARLÍN.

King Crimson založili Robert Fripp a Michael Gilda v roce 1968 a přestože jsou nejčastěji označováni za průkopníky progresivního rocku, v jejich tvorbě se mísí vlivy i jiných hudebních žánrů jako jazz, vážná hudba, heavy metal , folk, elektronika a celá řada moderních hudebních odvětví.
Během více jak padesátiletého fungování se v kapele vystřídalo přes dvě desítky muzikantů, což se výrazně podepsalo na jejich zvuku i podobě nahrávek.  Hned ta první s názvem In the Court Of the King Crimson z roku 1969 je označována za zásadní milník progresivního rocku. 
Jejich progresivní přístup k hudbě inspiroval nespočet světových hudebních ikon včele s Dream Theater, Nirvanou nebo Talking Heads.
Jediným stálým členem během celé historie skupiny je Robert Fripp, který tak působí de facto jako její lídr. On sám uvedl, že původně nikdy nezamýšlel stát se vedoucím King Crimson. Nicméně od druhého alba silně ovlivňuje hudební i kompoziční styl skupiny a kvůli tomu někteří členové kapelu opustili.  A právě Robert Fripp, který je jeden z nejoceňovanějších kytaristů rockové historie seskládal pro obnovenou legendu novou sestavu a v roce 2018 s ní vyráží opět na turné.

NA KONCERTY JSOU K DISPOZICI LIMITOVANÉ MNOŽSTVÍ VSTUPENEK K SEZENÍ.   

Fotky a videa

Facebook