Chris Rea

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Nazareth + Keks

Letní parket Holkov, Holkov, Velešín

22.07.2018

Robert Plant & the Sensational Space Shifters

ČSOB Pojišťovna arena, Pardubice

31.07.2018

Chris Rea oznamuje koncertní turné na podporu svého nového alba „Road Songs for Lovers". Pražský koncert se bude konat 7.11.2017 v Kongresovém centru.

Rezervace na tuto akci nejsou povoleny, děkujeme za pochopení.

 

Informace a nákup vstupenek pro držitele průkazu ZTP/P a vozíčkáře prostřednictvím emailové adresy info@livenation.cz.

 

Pořadatel akce Live Nation Česká Republika žádá zákazníky k nákupu vstupenek pouze od autorizovaného prodejce společnosti TICKETPRO a.s.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketmaster Česká republika, a.s. neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

CHRIS REA OZNAMUJE KONCERTNÍ TURNÉ NA PODPORU SVÉHO NOVÉHO ALBA „ROAD SONGS FOR LOVERS“. PRAŽSKÝ KONCERT SE BUDE KONAT 7. 11. 2017 V KONGRESOVÉM CENTRU. VYDÁNÍ NOVINKY JE NAPLÁNOVÁNO NA ZÁŘÍ TOHOTO ROKU, EVROPSKÉ TURNÉ PAK BUDE ODSTARTOVÁNO 7. ŘÍJNA V AMSTERDAMU.

Jako všichni opravdu skvělí umělci i Chris Rea jde za svou jedinečnou uměleckou vizí cestou, která je ve své osobitosti výjimeč ná. Jeho dosavadní hudební tvorba je sice hluboce zakořeněná v rock ́n ́rollové DNA, ale sám Chris Rea je dnes považován za jakýsi bl yštivý trn v oku hudebního průmyslu, který jej považuje za věčného outsidera.

Zpěvák, kytarista, malíř, milovník blues a motorů, fi lmař, skladatel klasické hudby, jedinečná a originální osobnost - to jsou charakteristiky muže, který prodal více než 30 milionů alb po celém světě, snad proto, že byl vždycky svůj. V roce 2017 se Rea vrací s hudbou, díky k teré je tak známý, s albem nádherných rockových balad. Deska, které patří k vrcholům jeho tvorby, také nabízí to, co je pro Chrise typické – jedin ečný hlas a skladatelské mistrovství.

Rea se narodil se v roce 1951 v anglickém Middlesbrough. Debutové album vydal v roce 1978 a pochází z něj i jeho první globální hit „Fool If You Think It‘s Over“. Pátého studiového alba Water Sign z roku 1983 se prodalo přes půl milionu kusů a hit I Can Hear Your Heartbeat bodo val v hitparádách po celé Evropě. Následné koncertování rozšířilo jeho fanouškovskou základnu, která mu zůstala věrná i po následující desetiletí .

Období po vydání alba King of the Beach v roce 2000 přineslo nejenom úspěch, ale bohužel i onemocnění, které vyústilo v kratší přestávku v jeho kariéře. Po ní se Chris Rea vrací ke svým bluesovým kořenům.

Rea není jediný umělec, který se proslavil až v pozdním věku – můžeme zmínit Jarvise Cockera nebo Leonarda Cohena - a je snad z ajímavé připomenout, že Chris Rea nedosáhl jediného výrazného úspěchu v první desítce britského žebříčku až do vydání skladby The Road to Hell (Pt2) , což byla již jeho osmnáctá písnička v hitparádě. Možná právě tato skutečnost dělá z jeho skladeb neotřelou a svěží záležitost, dílo člověka, kter ý má svou tvorbu pod kontrolou. „Nikdy jsem nebyl rocková nebo popová hvězda a moje nemoc mi dala šanci dělat v hudbě to, co jsem vždy dělat chtěl,“ říká. „Nejlepší změnou pro mou hudbu bylo soustředění se na věci, které mě opravdu zajímají.“ Zřejmě se odvolává na svou lásku k motoristickému závodění, malování a blues, ale pokud nové album Road Songs For Lovers dokazuje jednu věc, tak tu, že Chris Rea stále dokáže skládat krás né a dojímavé milostné rock ́n ́rollové písničky plné vášně.

Facebook