The Dire Straits Experience

Výhodný nákup

Turné The Dire Straits Experience 2018. V únoru 2018 se The Dire Straits vrací do ČR a potěší příznivce Dire Straits nejen vystoupením v pražské Lucerně, ale také v Hradci Králové a Plzni.

Termíny a místa konání:

Lucerna - Velký sál, Praha | Zobrazit na mapě

17.2.2018 20:00 Lucerna - Velký sál Vstupenky

KC Aldis, Hradec Králové | Zobrazit na mapě

18.2.2018 20:00 Kongresové centrum Aldis Vstupenky
18.2.2018 20:00 KC Aldis - přidaná místa Vstupenky

TJ Lokomotiva, Plzeň | Zobrazit na mapě

20.2.2018 20:00 hala Lokomotivy Vstupenky
20.2.2018 20:00 Stání ochozy Vstupenky
18/2/2018 Vstupenky pro vozíčkáře - místo bude vyčleněno na malých bočních balkonech, pořadatelé se Vás na místě ujmou a na místa dovedou. ( DOPROVOD - 1 osoba ). Vstupenky pro vozíčkaře jsou již vyprodány. Děkujeme za pochopení

Sleva 20% pro ZTP a ZTP/P (s doprovodem) - pouze na prodejních místech.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Turné The Dire Straits Experience 2018

Britská rocková kapela Dire Straits oslavila v roce 2017 40 let od svého založení, 40 let od doby, kdy první velký hit „Sultans of Swing“ obletěl zeměkouli a umístil se na prvních místech světových žebříčků. V 80. letech tyto hitparádové žebříčky ovládly další kultovní písně jako „Brothers In Arms“, „Money for nothing“, „Calling Elvis“,“Romeo and Juliet“,“Walk of Life“,“So far away“ a zasněná “Private Investigations“. Skladby Dire Straits patřily k nejoblíbenějším na televizním kanálu MTV, který jako první v 80. letech mapoval světovou hudební scénu.

Po odchodu legendárního Marka Knopflera v 90. letech kapela pokračuje pod hlavičkou The Dire Straits Experience v sestavě, ve které částečně působí původní členové z 80. let. Frontmanem kapely je Markovi Knopflerovi stylově velmi podobný kytarista a zpěvák Terence Rais. V sestavě působí saxofonista - držitel ceny Grammy Chris White, na bicí hraje Chris Whitten, a na klávesy Simon Carter.

V únoru 2018 se tento úspěšný projekt vrací do ČR a potěší příznivce Dire Straits nejen vystoupením v pražské Lucerně, ale také v Hradci Králové a Plzni.

Kde:

  • Různá místa v ČR, ,

Pořadatel: http://www.brnokoncert.cz

Fotky a videa

Facebook