KEKS + Jaroslav Uhlíř + The Tap Tap

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Ortel & Ďurica

U Letců, Hradec Králové

23.06.2018

Paramount Styles

support: Tomáš Palucha, Hill Dunes, Kevin Robert Thomson / Hazel Atlas

Futurum Music Bar, Praha 5

24.06.2018

Spojení Keks a The Tap Tap funguje. Po úspěšné společné premiéře na jednom podiu na Vánočním koncertě v Benešově, jsme se rozhodli koncert ve stejném složení opakovat. Šest hodin dobrý zábavy a všechno hezky česky
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketmaster Česká republika, a.s. neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Šest hodin dobrý zábavy a všechno hezky česky

Celý program začne v 17 hodin  odpoledním programem pro děti. Divadélko Romaneto vytáhne z rukávu některou  ze svých skvělých pohádek.  V 18.30 hodin vystoupí kapela The Tap Tap a předvede jedinečné energické představení, kde jistě dojde na Černého pasažéra i Ředitele autobusu. Hodinka uteče jako voda a pomalu se bude připravovat na podiu kapela okolo Jaroslava Uhlíře a tam to pojede jako po másle J. Myslím , že nebude písnička, kterou si nezazpíváme všichni dohromady.  Na závěr celého programu dostane největší prostor Keks. Rocková legenda, která zraje jako víno . Celý večer bude naplněn samými českými hity v podání předních českých kapel.  Jinými slovy šest hodin dobrý zábavy. J Mediálním partnerem je Rádio Blaník a celým sobotním programem v letním kině provede jeho moderátor Petr Brožík.

www.keksrock.cz , www.thetaptap.cz , www.jvagency.cz

Fotky a videa

Facebook