Olympic

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Oidipus Tyranus RockOpera

RockOpera Praha, PRAHA 7

23.01.2018

RockOpera Praha

RockOpera Praha, PRAHA 7

23.01.201807.06.2018

Olympic - Benefiční koncert pro Mobilní hospic Strom života. Kapela Olympic s frontmanem Petrem Jandou zahraje své nejznámější hity i nové skladby. Rocková legenda je na scéně více jak padesát let, ale oslovuje i mladé publikum.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Kapela Olympic s frontmanem Petrem Jandou zahraje své nejznámější hity i nové skladby. Rocková legenda je na scéně více jak padesát let, ale oslovuje i mladé publikum.


Nestárnoucí hity Jasná zpráva, Osmý den, Želva... kdo by neznal alespoň jeden hit kapely Olympic. Kromě kulturního zážitku budou na místě také drobné dárkové předměty, jejichž koupí lze podpořit dobročinné účely. Celý výtěžek akce půjde na činnost mobilního hospice Strom života, který působí ve třech moravských krajích.

Obětavá práce a služby mobilního hospice Strom života umožňují lidem být do poslední chvíle svého života doma. Mezi svými blízkými, v prostředí, které mají rádi a kde se cítí dobře.

Fotky a videa

Facebook