Placebo

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Persistence Tour 2018

Hatebreed, Madball, Terror, Power Trip, Broken Teeth, Insanity Alert

Sono Centrum, Brno

24.01.2018

Architects (UK) + While She Sleeps (UK)

Forum Karlín, Praha

25.01.2018

Londýnská formace, která patří ke špičce alternativní scény a v loňském roce oslavila 20. výročí od vydání své první nahrávky, potvrdila, na základě velkého fanouškovského zájmu, návrat do ČR a 26.6.2017 se představí fanouškům v Brně. Placebo na turné představí zásadní skladby své dvě desítky let trvající kariéry.

Informace a nákup vstupenek pro držitele průkazu ZTP/P prostřednictvím emailové adresy info@livenation.cz.

INFO PRO VOZÍČKÁŘE: běžné vstupenky si prosím nekupujte a kontaktujte info@livenation.cz

 

Pořadatel akce Live Nation Česká Republika žádá zákazníky k nákupu vstupenek pouze od autorizovaného prodejce společnosti TICKETPRO a.s.

 

Rezervace na tuto akci nejsou povoleny. Děkujeme za pochopení.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

LONDÝNSKÁ FORMACE, KTERÁ PATŘÍ KE ŠPIČCE ALTERNATIVNÍ SCÉNY A V LOŇSKÉM ROCE OSLAVILA 20. VÝROČÍ OD VYDÁNÍ SVÉ PRVNÍ NAHRÁVKY, POTVRDILA, NA ZÁKLADĚ VELKÉHO FANOUŠKOVSKÉHO ZÁJMU, NÁVRAT DO ČESKÉ REPUBLIKY – 26. ČERVNA 2017 SE PŘEDSTAVÍ FANOUŠKŮM V BRNĚ. PLACEBO NA TURNÉ PŘEDSTAVÍ ZÁSADNÍ SKLADBY SVÉ DVĚ DESÍTKY LET TRVAJÍCÍ KARIÉRY.

Kapela slibuje odehrát setlist složený ze skladeb ze všech svých alb. Brian Molko dodává ...

„Řekněme, že budeme hrát skladby, u kterých jsem se zapřísáhl, že je již nikdy hrát nebudeme. Myslím ale, že nastal čas, abycho m si uvědomili, že mnoho fanoušků Placebo je opravdu chce slyšet. Byli s námi velice trpěliví, protože jsme jen zřídka hráli náš kom erčně nejúspěšnější materiál. A turné k 20. výročí se jeví jako ta správná příležitost, abychom tak učinili. To je naším záměrem. Tot o turné je pro nás a pro naše fanoušky velká šance přehodnotit svůj názor na náš ranný materiál. Takže, pokud chcete vidět, jak hrajeme písně jako „Pure Morning“ a „Nancy Boy“, které jsme během posledních 10 let nehráli a asi v budoucnu hrát nebudeme, měli byste navštívit některý z našich koncertů! A navíc pro máme připraveno překvapení.."

Fotky a videa

Facebook