Guns N' Roses

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Phil Rudd Band a hosté

ZRUŠENO

Různá místa v ČR

22.05.201824.05.2018

Phil Rudd Band a hosté

Výhodný nákup

ZMĚNA MÍSTA KONÁNÍ

Gerbera, České Budějovice, KD Vltava, …

23.05.2018

GUNS N' ROSES budou i v roce 2017 pokračovat ve svém masivním NOT IN THIS LIFETIME TOUR, které představí na více než 30 stadionech v Evropě a Severní Americe. GUNS N' ROSES - 4. 7. 2017 Praha - Letiště Letňany. Special guests: Jesse Jo Stark a Biffy Clyro.

GUNS N' ROSES KONCERT V PRAZE 4. 7. 2017 - DŮLEŽITÉ PRAKTICKÉ INFORMACE

 

PLATBY NA KONCERTĚ GUNS N' ROSES V PRAZE, KTERÝ SE KONÁ 4. 7. 2017,
BUDOU POUZE HOTOVOSTNÍ, NEBUDOU AKCEPTOVÁNY KREDITNÍ ANI DEBETNÍ KARTY

 

PŘEDBĚŽNÝ ČASOVÝ HARMONOGRAM KONCERTU:
Otevření vchodů 16:00
Jesse Jo Stark 17:15
Biffy Clyro 18:05
Guns N' Roses 19:15

PROSÍM, PŘIJĎTE S DOSTATEČNÝM ČASOVÝM PŘEDSTIHEM

 

PARKOVÁNÍ A DOPRAVA NA KONCERT
Parkování nebude k dispozici, návštěvníky koncertu skupiny GUNS N' ROSES žádáme, aby k přepravě využili linku metra C s výstupem ve stanici Letňany a po ukončení koncertu opět shodnou přepravu metrem, jehož provoz bude od 14:00 do 20:00 a od 22:30 do 24:00 hodin VÝRAZNĚ posílen. Pro přepravu z východní části Prahy lze rovněž využít posílenou autobusovou linku 195 v trase Skalka - Vysočanská - Letňany.
Posílena je také náhradní doprava XC v úseku Florenc - Pražského povstání, avšak k omezené kapacitě autobusů návštěvníky koncertu žádáme, aby pro přestup mezi linkami metra C a A využili výrazně kapacitnější spojení přes linku metra B: Linka C Letňany → Florenc → přestup linka B → Můstek → přestup linka A.
Posíleny budou také autobusové linky číslo 136 (ke stanici metra B - Vysočanská), 140 (ke stanici metra B -Palmovka) a 195 (ke stanici metra A - Skalka).
Upozorňujeme, že v místě koncertu JE NAPROSTÝ NEDOSTATEK parkovacích míst.

 

ŠATNA/ÚSCHOVNA ZAVAZADEL

Na místě nebude k dispozici žádná úschovna zavazadel ani šatna

 

BEZPEČNOST
Upozorňujeme návštěvníky koncertu skupiny GUNS N' ROSES, že na pražském koncertě budou platit zvýšená bezpečnostní opatření, proto doporučujeme na místo konání koncertu dorazit s dostatečným časovým předstihem. Prosíme návštěvníky koncertů, aby zavazadla, která berou na koncerty, nepřekročila formát A4, a pomohli nám tak k rychlému a bezproblémovému vstupu do prostoru konání akce. Zároveň návštěvníky našich akcí vyzýváme, aby věnovali pozornost svému okolí a předešli tak panice a nebezpečným situacím.

 

RESTRIKCE - ZAKÁZANÉ PŘEDMĚTY A AKTIVITY
Zbraně (mj. nože, boxery, střelné zbraně, sečné zbraně, sekery, řetězy, trubky, tyče - a to včetně dřevěných), pepřové a/nebo slzotvorné spreje, výbušniny, hořlaviny, videokamery (včetně malých např. GoPro), fotoaparáty s odnímatelným objektivem, audiorekordéry, notebooky, tablety, iPady, vlajky (vyjma národních), selfie tyče, velká zavazadla (včetně krosen a/nebo kufrů na kolečkách), sedátka, židličky, stolky (včetně skládacích), schůdky a/nebo žebříky (včetně skládacích), různé podložky pod nohy včetně polystyrenových či dřevěných "kostek",deštníky (včetně skládacích), nádoby ze skla nebo tříštivého plastu či plechu, PET lahve, tlakové nádoby (se stlačenými plyny včetně "tlakových houkaček"), pyrotechnika, dopravní prostředky (kola, koloběžky, dětské kočárky, skateboardy, kolečkové brusle) mimo vozíků s vozíčkáři, zvířata (jedinou výjimkou jsou asistenční psi, pokud doprovázejí osobu se zdravotním postižením vyžadujícím jejich asistenci), toxické a omamné či psychotropní látky, potraviny či nápoje (v obou případech mimo malé množství pro okamžitou osobní spotřebu - zejména v případě celiaků (bezlepková dieta) a/nebo diabetiků), injekční stříkačky (výjimku mají diabetici, pokud si s sebou přinášejí insulin v injekční stříkačce či insulinovém peru - měli by se prokázat průkazem diabetika), zdroje laserového světla včetně "malých ukazovátek" = pointerů, motocyklové přilby, jakékoliv další předměty, které by mohly být použity jako zbraň proti ostatním návštěvníkům, personálu akce nebo účinkujícím zejména k vhazování na pódium či do jeho okolí (např. kameny atp.) a případné jiné nebezpečné předměty.

 

Je zakázáno:
- "surfování" např. na hlavách ostatních návštěvníků,
- sezení i stání na zábranách, plotech, nášlapných bariérách a obdobných zařízeních a technických prostředcích,
- přelézání zábran, plotů, nášlapných bariér a obdobných zařízení,
- vhazování jakýchkoliv předmětů do prostoru pódia nebo do jeho okolí,
- vnášení bannerů či transparentů, které by měly politický a/nebo hanlivý či urážlivý obsah,
- v prostorách konání koncertu a v jeho bezprostředním okolí provozovat jakékoliv obchodní, reklamní, politické či jiné nevhodné aktivity bez předchozího písemného souhlasu promotéra akce.

Děkujeme za pochopení a přejeme příjemný kulturní zážitek.


AKTUÁLNÍ INFORMACE SLEDUJTE NA WWW.FACEBOOK.COM/LIVENATION.CZ a https://www.facebook.com/events/1696300287349362/

 

INFO PRO VOZÍČKÁŘE: Běžná vstupenka neumožňuje přístup na vozíčkářskou platformu. Proto si prosím běžné vstupenky nekupujte.

Informace a nákup vstupenek pro držitele průkazu ZTP/P prostřednictvím emailové adresy info@livenation.cz.

 

Vstupenky, které byly zakoupené v rámci předprodeje Fan Clubu je striktně zakázano přeprodávat dál.

 

Pro informace o možnosti zakoupení VIP balíčků napište prosím na info@livenation.cz, děkujeme.

 

Pořadatel akce Live Nation Česká Republika žádá zákazníky k nákupu vstupenek pouze od autorizovaného prodejce společnosti TICKETPRO a.s.

 

Orientační plánek areálu,

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

GUNS N' ROSES

SPECIAL GUESTS: BIFFY CLYRO

4. 7. 2017 PRAHA – LETIŠTĚ LETŇANY

 GUNS N' ROSES BUDOU I V ROCE 2017 POKRAČOVAT VE SVÉM MASIVNÍM NOT IN THIS LIFETIME TOUR, KTERÉ PŘEDSTAVÍ NA VÍCE NEŽ 30 STADIONECH V EVROPĚ A SEVERNÍ AMERICE.

VÍCE NEŽ 2 MILIONY PRODANÝCH VSTUPENEK NA KONCERTY V LETOŠNÍM ROCE DOKAZUJÍ, ŽE POZICE  GUNS N‘ ROSES, JAKOŽ I ROCKOVÉ HUDBY SAMOTNÉ, JE SILNĚJŠÍ NEŽ KDYKOLIV PŘEDTÍM.

 Série nově oznámených stadiónových koncertů bude zahájena 27. května v irském Dublinu a kapela v rámci ní vystoupí v 18 evropských městech. Následně se turné vrátí do Severní Ameriky, kde začne 30. července v Minneapolis (ve státě Minnesota) a dále navštíví 15 měst. 

 Ožívající Guns N‘ Roses a jejich veleúspěšné Not In This Lifetime Tour  se nezastaví ani v roce 2017, kdy se představí na více než třiceti stadionech v Evropě a Severní Americe. Turné, které produkuje společnost Live Nation, začne 27. května 2017 v Dublinu a zastaví se v osmnácti evropských městech, mezi kterými nebude chybět Londýn, Paříž, Madrid, Vídeň, Kodaň, Praze a mnoho dalších. Turné bude dále pokračovat do Severní Ameriky a Kanady a na seznamu koncertních zastávek nebude chybět mimo jiné Denver, Vancouver, Edmonton, Montreal, St. Louis nebo Miami. Předprodej vstupenek pro Evropu a Kanadu začíná v pátek 9. prosince, pro ty ve Spojených státech v sobotu 10. prosince 2016.

Na koncertní turné Not In This Lifetime Tour  se v roce 2016 prodalo více než 2 miliony vstupenek a stalo se letošním nejúspěšnějším rockovým turné, což dokazuje, že postoj, duch a vliv Guns N‘ Roses i rock & rollového žánru, jsou silnější než kdykoliv předtím. Během méně než dvou měsíců kapela vystoupila na 25 koncertech v Severní Americe a následně absolvovala sérii 15 vyprodaných koncertů v Jižní Americe.

Guns N‘ Roses, jejichž začátky sahají do roku 1985, se nesmazatelně zapsali do rychle se rozvíjející rockové scény v Los Angeles. Dva roky po svém vzniku zaujali celý svět svojí nahrávkou Appetite for Destruction, která se stala nejprodávanějším americkým debutem všech dob a které se po celém světě prodalo více jak 30 milionů kopií. V roce 1991 následovala sedminásobně platinová alba Use Your Illusion I a Use Your Illusion II, která krátce po vydání obsadila první dvě příčky žebříčku Billboard Top 200. V průběhu uplynulého desetiletí Guns N' Roses vyprodávali koncerty a byli hvězdami festivalů po celém světě, kde vystupovali na podporu platinové nahrávky Chinese Democracy. Guns N‘ Roses doposud vydali 6 studiových nahrávek a jsou jednou z nejdůležitějších a nejvlivnějších kapel v hudební historii a v rámci svých koncertů nadchli miliony fanoušků po celém světě. Guns N 'Roses jsou Axl Rose (zpěv, piano), Duff McKagan (basa), Slash (sólová kytara), Dizzy Reed (klávesy), Richard Fortus (rytmická kytara), Frank Ferrer (bicí) a Melissa Reese (klávesy).

 

SKUPINA BIFFY CLYRO SE TAKŘKA PŘESNĚ PO ROCE VRÁTÍ DO PRAHY.
TENTOKRÁT ZAHRAJE JAKO HOST NA KONCERTĚ GUNS N' ROSES NA LETIŠTI V LETŇANECH.

Biffy Clyro k nám loni přijeli krátce před vydáním alba Ellipsis . Vystoupili ve Velkém sále pražské Lucerny a bezezbytku potvrdili pověst jedné z nejlepších koncertních kapel současnosti. Jejich živá vystoupení bývají euforická, hlučná a divoká a v minulosti za ně byla skupina mnohokrát oceněna v nejrůznějších anketách. Biffy Clyro se stali nejlepší kapelou roku 2016 v cenách magazínu NME, jejich jméno se objevilo i v nominacích na letošní Brit Awards.

S albem Ellipsis se loni skotská trojice podruhé v kariéře podívala až na vrchol britského žebříčku, s deskou navíc dobyla první místo i v Německu nebo Irsku. U nás Biffy Clyro kolekci nových písní momentálně mocně propagují singlem Re-arrange. Dojemná balada, jež je velmi osobní zpovědí zpěváka Simona Neila, se dostala mezi třicítku nejhranějších písniček v tuzemských rádiích, úspěch zaznamenala i ve streamingových službách jako Spotify a YouTube.

Fotky a videa

Facebook