KISS

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Gaia Mesiah TeleporTour 2017

Přidaný koncert

Lucerna Music Bar, Praha

22.11.201722.11.2017

Yat - Kha (Tuva)

Futurum Music Bar, Praha 5

22.11.2017

Cena: 990 – 2190 KČ

KISS, nejprodávanější americká skupina všech dob v každé kategorii, s potěšením oznamuje další koncerty po celé Evropě, které se uskuteční v květnu 2017. Poté, co již byly oznámeny koncerty v Rusku, Finsku, Švédsku, Norsku, Německu, Rakousku a Holandsku, KISS nyní potvrzují i koncerty v Dánsku, Itálii, České republice a Velké Británii. Předkapela: RavenEye. Vstup od 16 hodin.

Upozorňujeme návštěvníky koncertu skupiny Kiss, že v sobotu 20. května 2017 budou platit zvýšená bezpečnostní opatření, proto doporučujeme na místo konání koncertu dorazit s dostatečným časovým předstihem.

Více informací zde: https://www.facebook.com/LiveNationCZ

 

Vstup do areálu od 16 hodin

 

INFO PRO VOZÍČKÁŘE: Běžná vstupenka neumožňuje přístup na vozíčkářskou platformu. Proto si prosím běžné vstupenky nekupujte.

Informace o vstupenkách pro držitele průkazu ZTP/P prostřednictvím emailové adresy info@livenation.cz.

 

Pořadatel akce Live Nation Česká Republika žádá zákazníky k nákupu vstupenek pouze od autorizovaného prodejce společnosti TICKETPRO a.s.

 

Orientační plánek naleznete v galerii.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

KISS OZNAMUJÍ DALŠÍ TERMÍNY EVROPSKÝCH KONCERTŮ

Turné navštíví Dánsko, Itálii, Českou republiku, Velkou Británii a již dříve oznámené Rusko, Finsko, Švédsko, Norsko, Německo, Rakousko a Holandsko.


KISS, nejprodávanější americká skupina všech dob v každé kategorii, s potěšením oznamuje další halové koncerty po celé Evropě, které se uskuteční v květnu 2017. Poté, co již byly oznámeny koncerty v Rusku, Finsku, Švédsku, Norsku, Německu, Rakousku a Holandsku, KISS nyní potvrzují i koncerty v Dánsku, Itálii, České republice a Velké Británii.

Paul Stanley, Gene Simmons, Eric Singer a Tommy Thayer se během července, srpna a září 2016 představili na vyprodaném turné v USA. Vyslyšeli ale také prosby svých evropských fanoušků a poprvé od vyprodané koncertní série z roku 2015 se vrátí do vybraných evropských měst.

Již pošesté letos KISS vyprodali svojí tradiční KISS KRUISE. Loď s kapelou i fanoušky plula z Miami na ostrov Cozumel a Kajmanské ostrovy po dobu šesti dnů mezi 4. a 9. listopadem 2016. KISS KRUISE VII se uskuteční i v roce 2017.

KISS jsou jednou z nejznámějších a nejvlivnějších rockových kapel všech dob. Skupina vydala 44 alb a prodala více než 100 milionů desek po celém světě. Kariéra kapely, jejíž koncerty jsou dokonalým zážitkem, je poznamenána rekordními koncertními turné po celém světě. Evropské koncerty KISS v roce 2017 byste si proto neměli nechat ujít.

O KISS:
Jako držitelé rekordu v počtu zlatých desek, a to v každé kategorii, Kiss jsou jednou z nejvlivnějších rockových kapel v hudební historii. Vstoupili do Rokenrolové síně slávy, vydali 44 nahrávek a prodali více než 100 milionů alb po celém světě. Uctíváni svými vrstevníky, KISS získali v roce 2015 prestižní ocenění ASCAP. Během své více jak 40 let trvající kariéry se představili v rámci rekordních koncertních turné fanouškům po celém světě. Své současné turné odstartovali 5 koncerty v Japonsku, singl "Samurai", který v roce 2014 natočili společně s popovou skupinou Momoiro Clover Z, se usadil na prvních příčkách hitparád. Světové turné k 40. výročí jejich existence navštívilo Severní i Jižní Ameriku a Austrálii. Navíc, jednou ročně se z "KISS Army" stává "KISS Navy", kdy se fanoušci z celého světa potkají na palubě KISS Kruise (v roce 2017 se uskuteční již 7. plavba). KISS se v roce 2014 spojili se společností Warner Brothers a společně vytvořili film ScoobyDoo and KISS: Rock And Roll Mystery, který byl přijat velmi kladně. K vrcholům jejich kariéry patří i vystoupení na Super Bowlu, zimních olympijských hrách, na akci  Rockin ' The Corps concert nebo v rámci dvou finálových vystoupení soutěže American Idol. KISS také vystupovali v hlavních reklamních a marketingových kampaních pro společnosti John Varvatos, Google Play, Hello Kitty a dokonce se objevili v reklamní kampani Dr. Peppera na Super Bowlu v rámci propagace svého turné Hottest Show On Earth. Zakládající členové KISS, Paul Stanley a Gene Simmons, také vstoupili do kulinářského světa - otevřeli řetězec úspěšných restaurací příhodně pojmenovaný Rock & Brews. KISS také podporují řadu veteránských organizací, včetně: Vet Tix, The Wounded Warriors Project, The USO, The U.S. Chamber of Commerce “Hiring Our Heroes” program, The Legacy Organization v Austrálii, Help For Heroes ve Velké Británii a The Dr. Pepper Snapple Groups Wounded Warriors Support Foundation.

Fotky a videa

Facebook