Vjačeslav Butusov

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Please The Trees

Mersey Music Club, Brno

18.01.2018

Fleret

host: Franc Alpa

Masters of Rock Café, Zlín

19.01.2018

17. listopadu v Praze v divadle Hybernia se bude konat pro Vás koncert legendárního Vjačeslava Butusova - ex-rocková kapela “NAUTILUS POMPILIUS” a "U-PITĚR”.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Poprvé v historii Legenda navštíví se svým koncertem Prahu a potěší diváky příjemným a nezapomenutelným uměleckým večerem, který zajisté překvapí i svou upřímnou atmosférou. Samozřejmě nebudou chybět ani zábavné a vtipné momenty, a pokud Vás kdy napadla otázka, kterou jste chtěli Butusovovi položit, pak bude tento večer v Praze tou nejlepší příležitostí. Hudebník slibuje, že bude odpovídat upřímně. Tyto chladné a listopadové dny jsou jako stvořené pro jedinečnou a přátelskou atmosféru a tak budete ještě dlouho na tento koncert vzpomínat s těmi nejhřejivějšími pocity. Můžete si být také jisti, že v akustickém provedení zazní i oblíbené písničky jako „Goodbye America“, „Chci být s tebou“ a spousta dalších hitů.

Fotky a videa

Facebook