The Legends Rock Fest aneb legendy ožívají

The Legends Rock Fest aneb legendy ožívají

Škwor, Arakain, Dymytry, Doga atd..

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Bryan Adams

DRFG Arena, Brno

19.11.2017

Kdy: 21.7.2017 - 22.7.2017

Nenechte si ujít tradiční limitovanou sérii vstupenek za akční cenu, s řadou bonusů. Exklusivně v tomto předprodeji! Prvních 100 účastníků na pokladně obdrží navíc festivalový vak s tištěným logem. Každý účastník se vstupenkou z předprodeje pamětní látkový náramek s logem festivalu. K tomu fest zpravodaj s řadou užitečných informací a přehledem slev na další zážitkové aktivity.

Předprodej na festival byl již ukončen. VSTUPENKY ZAKOUPÍTE V MÍSTĚ KONÁNÍ.

 

Vstupenka zakoupená ,,v předprodeji“ platí po celou dobu trvání programu festivalu, tedy od 21. 7 do 23. 7. 2017.

V ceně je zajištěna samostatná pokladna. Vstupenka z předprodeje zahrnuje možnost umístění stanu v zóně stanového městečka bez poplatku.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Po čertech skvělý fest! V našlapaném programu tradičního festu nebudou ani při jeho 6. ročníku  chybět známé hitovky, srdcovky, rockové legendy či energické a odhodlané mládí české hudební scény. I tentokrát se můžete těšit na tradiční soutěž o divácky nejúspěšnější kapelu, která si podle ohlasu fanoušků odveze  prestižní festivalovou cenu. Opět se uskuteční  soutěž o nejoriginálnější fans klub a  připravujeme  i  další doprovodný program.

Na každého účastníka hořického rockového festivalu doslova dýchne od první minuty  osobitá, přátelská  a neopakovatelná atmosféra. Tu dokresluje nepřehlédnutelná festivalová kulisa, s nezaměnitelnou a originální image celého festu. Těší nás účast všech věkových generací, od mladé, střední až po starší generaci, včetně dětí a celých rodin, pro které se akce stále více stává malou letní dovolenou s nabitým programem. Zde se baví prostě všichni.

Předností je pestrý výběr ubytovacích kapacit,  dostupnost kvalitního sociálního zázemí a veškerých služeb. Účastníci festu vítají možnost blízkého koupání,  zasazení festu do krásné  přírody,  možnost výletů za řadou zajímavých míst v nedalekém okolí. Pro držitele vstupenek z předprodeje bude opět zdarma připraven festivalový zpravodaj, s uvedením přehledu vyjednaných slev, s příležitostí využití dalších zážitkových aktivit.

Právě  tyto přednosti přilákají do Hořic v Podkrkonoší každoročně návštěvníky ze všech  koutů  České republiky. Rockový festival pak hodnotí  jako nejvydařenější akci sezóny.  Mnozí jej dokonce s nadsázkou přirovnávají ke snu, ze kterého se nechtějí probudit. Vše je tedy opět za dveřmi, štěstí přeje připraveným! Buďte u toho! 

Fotky a videa

Facebook