Citron - "Souboj Rebelů Radegast Tour 2016"

Citron - "Souboj Rebelů Radegast Tour 2016"

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Please The Trees

Mersey Music Club, Brno

18.01.2018

Fleret

host: Franc Alpa

Masters of Rock Café, Zlín

19.01.2018

POZOR ZMĚNA MÍSTA KONÁNÍ U PRAŽSKÉHO KONCERTU. Původní místo MeetFactory - nyní KD Ládví. Vstupenky zůstávájí v platnosti. U tohoto představení nejsou povoleny rezervace. Děkujeme za pochopení.

 

Turné “Souboj Rebelů Radegast Tour 2016“ očekávejte v těchto městech:

16.11. - Velké Meziříčí - Jupiter

18.11. - Děčín – SD Střelnice

3.12. - Plzeň – Depo 2015

6.12. - Praha - KD Ládví

10.12. - Brno - Hala Vodova

15.12. - Ostrava – Hala Tatran

17.12. - Zlín - Hala Euronics

 

Harmonogram vystoupeni pro každé město je následující:

19:00 - 19:30  -  J. A. Kronek

19:45 - 20:35  -  Miloš Dodo Doležal

20:50 - 21:40  -  Aleš Brichta

22:00 - 23:40  -  Citron

V každém městě na Vás čekají i autogramiády všech rebelů!

 

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Největší rebelové české metalové scény: Citron s Láďou Křížkem a Tanjou, Aleš Brichta, Miloš Dodo Doležal, J. A. Kronek vyrážejí na společné turné! "Souboj Rebelů Radegast Tour 2016" startuje v listopadu!

Kapela Citron má za sebou dvě veleúspěšná turné k EP Rebelie vol.1 a vol.2 po celé České republice. Citronu vyšly na podzim loňského roku EP Rebelie vol.1 a na jaře letošního roku EP Rebelie vol.2 a oba vydavatelské počiny se dočkaly velmi úspěšné odezvy u fanoušků. Koncerty Citronu byly ve většině měst beznadějně vyprodány! Nová EP předznamenala hlavní tah, který česká metalová legenda pod vedením kapelníka Radima Pařízka chystá na říjen tohoto roku. Citron vydá kompletní, nové studiové album „Rebelie Rebelů“ a vyrazí s ním na podzimní halové turné!

A jelikož jde o legendu, která položila albem Radegast základy heavy metalu v Česku, tak to nebude ledajaké turné! Citron na něj vyrazí s velkou pódiovou produkcí, LED stěnami, novými animacemi a pyroefekty a s velmi speciálním hostem Rolandem Grapowem (ex-Helloween, Masterplan), který doprovodí kapelu na kytaru. Mimochodem nové album Citron se míchalo právě ve studiu Rolanda Grapowa a jeho kytara je k slyšení i u některých skladeb. Ale nová placka Citronu "Rebelie Rebelů" a monstrózní scéna není to nejrebelštější, co na fanoušky na tomto turné čeká. Citron na turné přibírají s sebou ty největší rebely české metalové scény a tak fanoušky v halách čeká opravdový "souboj rebelů". Koncertní večer zahájí J. A. Kronek, hlas legendárních hitů skupiny Kern! Druhý koncertní set bude patřit Miloši Dodo Doležalovi, který mimo jiné odehraje většinu skladeb z alba Vitacitu "Vzhůru přes oceán"! Třetí koncertní set bude patřit Aleši Brichtovi, který tento večer zazpívá všechny velké hity Arakainu!

Kde:

  • Různá místa v České republice, ,

Pořadatel: http://www.pragokoncert.com

Fotky a videa

Facebook