České hvězdy zpívají Queen

České hvězdy zpívají Queen
E-Ticket
Co je E-Ticket?

SLEVA 1+1 ZDARMA

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Katapult - Turné 2018 "šťastné narozeniny"

Letní kino, Vrchotovy Janovice

21.07.2018

Freddie Mercury je právem považován za jednoho z nejlepších rockových interpretů všech dob. V roce 2016 jsme si připomněli hned tři významné jubilea: Nedožité 70. narozeniny, 25. výročí úmrtí a 30 let od posledního a zároveň nejúspěšnějšího turné skupiny Queen - Magic Tour 1986.

SLEVA 1+1 ZDARMA - PLATÍ NA VŠECHNY CENOVÉ KATEGORIE!

 

začátky koncertů: 19:00 hod, délka koncertů cca 135 min

 

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketmaster Česká republika, a.s. neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

ČESKÉ HVĚZDY ZPÍVAJÍ QUEEN

Freddie Mercury * 5.9. 1946 † 24.11. 1991

Freddie Mercury je právem považován za jednoho z nejlepších rockových interpretů všech dob. V roce 2016 jsme si připomněli hned tři významné jubilea:

Nedožité 70. narozeniny

25. výročí úmrtí

30 let od posledního a zároveň nejúspěšnějšího turné skupiny Queen - Magic Tour 1986

V podzimních měsících roku 2016 proběhly  po celém světě akce, připomínající si geniálního zpěváka a skladatele Freddieho Mercuryho.  První oslava v rámci nedožitých 70. narozenin proběhla první zářijový víkend ve švýcarském Montreux, kde Freddie trávil koncem života většinu svého času. Zpěvák skupiny PRAGUE QUEEN, Jaroslav BŘESKÝ se zúčastnil během oslav i celosvětové pěvecké soutěži, ve které skončil na skvělém, 2. místě!!!!

Čeští umělci si připomněli velikána světového rocku, Freddieho Mercuryho na vzpomínkovém koncertě ve Velkém sále pražské Lucerny. Že se koncertům divákům líbil, svědčí i fakt, že na závěr koncertu proběhl standing ovation, tedy potlesk ve stoje.

Sólisty i pořadatele pražského koncertu tento úspěch inicioval k pokračování v dalších regionech. První koncert proběhne v Brně, v hale Vodova, 13. února 2017 a poslední zastávkou bude opět pražská Lucerna.

Koncerty se ponesou i v duchu dalšího výročí. 20. dubna 2017 si svět připomene 25. výročí legendárního vzpomínkového koncertu ve Wembley, na kterém vystoupily světové hvězdy, například Mettalica, Guns n´Roses, Def Leppard George Michael, Elton John, David Bowie a mnoho dalších.

Na českých vzpomínkových koncertech vystoupí například Kamil STŘIHAVKA, David KRAUS, Bohuš MATUŠ, Jan TOUŽIMSKÝ nebo David ULIČNÍK. Průvodcem večera bude opět skvělý moderátor, bavič a velký fanoušek Freddieho Mercuryho, Vladimír HRON. Nebudou chybět ani talentované skupiny THE DROPS a WISHMASTERS, sólisté Jaroslav BŘESKÝ (2. místo v celosvětové soutěži ve švýcarském Montreux) Paya MAY, Milan CHRISS či sopranistka Iveta AMAN.

Na koncertech nebude chybět ani věrný spolupracovník Freddieho Mercuryho, Peter FREESTONE, který stál po zpěvákově boku od roku 1979, až do jeho předčasného skonu v roce 1991.

Na koncertech zazní největší hity skupiny Queen, chybět nebudou samozřejmě Radio Gaga, I Want To Break Free, Show Must Go On, We Wil Rock You, Who Want to Live Forever, Somebody To Love, Don´t Stop Me Now, Love of My Life, Bohemian Rhapsody a nebude chybět ani duet Under Pressure nebo olympijská hymna Barcelona.

Sólisty doprovází skupina PRAGUE QUEEN, složená ze špičkových českých muzikantů:

Stanislav JELÍNEK - kytary

Jan JAKUBEC - baskytara

Jiří JIRSA - bicí nástroje

Martin OTRUBA - klávesové nástroje

sbory: Milan CHRISS, Paya MAY, Vlasta ŠAFAŘÍK

Připravované turné České hvězdy zpívají Queen, které startuje 13. února v Brně, posílí další zpěváci: Honza Toužimský (Arakain) a Vlasta Horváth

Fotky a videa

Facebook