Vánoční koncert KEKS + The Tap Tap

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Phil Rudd Band a hosté

ZRUŠENO

Různá místa v ČR

22.05.201824.05.2018

Phil Rudd Band a hosté

Výhodný nákup

ZMĚNA MÍSTA KONÁNÍ

Gerbera, České Budějovice, KD Vltava, …

23.05.2018

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Dvojkoncert s The Tap Tap bude stát za to !

S The Tap Tap jsme se potkali na prvním venkovním vystoupení letos v Jihlavě a koncert jedním slovem výborný. Během týdne jsme se domluvili na Vánoce. The Tap Tap v Benešově budou mít premiéru, tak ji nepropásněte. Přípravy na koncert bude provázet putovní výstava Černého humoru kreslířů s časopisu Sorry v poliklinice v Benešově na Malém náměstí. ,, Děláme si srandu sami ze sebe, tak se přijďte podívat,, pozval na výstavu manager kapely Dan Suchánek. Vtipy jsou někdy hodně drsné a mimo výstavu budou rozmístěny i po celém centru Benešova v kavárnách, obchodech a restauracích. Keks letos udělal zase krok dopředu, vystupoval s kapelami zahraničními a narozeninový koncert v Tipsport aréně s Jihočeskou filharmonií se také povedl. Z koncertu v Praze vzniklo nedávno DVD a CD, to máte možnost si společně se vstupenkami zakoupit u Jirky Pekaře v Benešově. Koncertem provede jako každý rok Petr Brožík z rádia Blaník a mimo to se ujme i jako DJ Bróža J diskotéky v samém závěru po koncertu Keks. Program tradičně od 20-až 1.30 hod. Tak se nám snad povede s tímto programem navázat na tradiční předvánoční vystoupení v Benešově. Mediálním partnerem je rádio Blaník.

Fotky a videa

Facebook