Felix Laband (Live) / JAR

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Persistence Tour 2018

Hatebreed, Madball, Terror, Power Trip, Broken Teeth, Insanity Alert

Sono Centrum, Brno

24.01.2018

Architects (UK) + While She Sleeps (UK)

Forum Karlín, Praha

25.01.2018

Praha se v srpnu dočká temné elektronické party v režii jihoafrického umělce Felixe Labanda, který představí 11. srpna v Lucerna Music Baru své nové album Deaf Safari. Laband v Praze uvede unikátní live show, kterou doprovází projekce vizuální umělkyně Kerry Chaloner. Večer odstartuje svým setem producent a DJ Jon Kennedy.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

FELIX LABAND (Live) / JAR

Special guest: Jon Kennedy / UK

11. 8. 2016, doors 20:00

Lucerna Music Bar, Praha

TEMNÝ PRINC ELEKTRONIKY FELIX LABAND PŘIJEDE V SRPNU DO PRAHY

Praha se v srpnu dočká temné elektronické párty v režii jihoafrického umělce Felixe Labanda, který představí 11. srpna v Lucerna Music Baru své nové album Deaf Safari. Laband v Praze uvede unikátní live show, kterou doprovází projekce vizuální umělkyně Kerry Chaloner. Večer odstartuje svým setem producent a DJ Jon Kennedy.

Felix Laband je považovaný za jednoho z nejinovativnějších a nejtalentovanějších elektronických umělců Jihoafrické republiky. Už od roku 2001, kdy vydal své debutové album Thin Shoes In June, cestuje po celém světě a sbírá uznání za svou experimentální elektronickou produkci. V současnosti má za sebou čtyři desky, přičemž poslední pojmenovaná Deaf Safari vyšla vloni v červenci u německého labelu Compost Records a po deseti letech pauzy odstartovala dlouho očekávaný Labandův návrat na scénu. Deaf Safari zaznamenalo spoustu pozitivních ohlasů od kritiky včetně 8/10 od magazínu Mixmag. „Jsem opravdu nadšený z vydání nové desky a z toho, že můžu opět začít vystupovat. Už je to deset let, co jsem vydal Dark Days Exit a ačkoliv jsem byl záměrně mimo hudební svět, nepřestal jsem nikdy skládat hudbu,“ uvedl Laband po vydání Deaf Safari.

Od vydání nové desky Laband pilně koncertuje s unikátní live show za doprovodu projekce vynikající malířky a vizuální umělkyně Kerry Chaloner. Se stejnou show přijede Laband také do pražského Lucerna Music Baru.

Jako speciální host se před show Felixe Labanda představí anglický DJ a producent Jon Kennedy, který ve svém setu zahraje i nové tracky z připravovaného LP HA!. Jon Kennedy se v hudební branži pohybuje už 15 let. Má za sebou 5 alb vydaných na prestižních britských labelech, remixy pro více jak 50 umělců nebo více jak 3 miliony plays na LastFM. Kennedy jako DJ anebo s živou kapelou za svou kariéru navštívil Jižní Koreu, USA, Čínu, Japonsko, Evropu a spoustu dalších zajímavých destinací. V roce 2007 založil vlastní label The Jon Kennedy Federation, jehož produkce se objevila ve dvou hollywoodských filmech, reklamách významných světových značek a řadě her.

Fotky a videa

Facebook