Bastille (UK)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Fleret

host: Franc Alpa

Masters of Rock Café, Zlín

19.01.2018

Accept

ZMĚNA ČASU

Sportovní hala Euronics, Zlín

20.01.2018

Britská kapela Bastille se po dvou letech vrací do České republiky. Vystoupí v pražském Foru Karlín 26. listopadu 2016. SUPPORT: Rationale
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Britští Bastille znovu zazáří v Praze

26. 11. 16 Forum Karlín, Praha

Britská kapela Bastille se po dvou letech vrací do České republiky. Vystoupí v pražském Foru Karlín 26. listopadu tohoto roku..

Bastille původně vznikli jako sólový projekt frontmana Dana Smitha. Jejich hudbu tvoří melodické, optimistické, chytlavé tóny, díky nimž si vytvořili ikonické postavení na poli indie popových kapel. Nejznámějším počinem je hit Pompeii z debutového alba Bad Blood, který do dnešního dne jen na youtube vidělo více než 300 milionů lidí. Píseň se umístila na druhém místě ve Spojeném království, na pátém místě ve Spojených státech a Bastille krátce na to získali prestižní BRIT Award. V roce 2014 vyjeli na turné, v jehož rámci se podívali i do vyprodaného Sasazu. Nyní se do Prahy vrací znovu. Přivezou s sebou novou tvorbu z připravovaného alba Wild World, z něhož fanoušci mohli slyšet pilotní singl Good Grief.

Rationale se objeví ve Foru Karlín před Bastille

Londýnský producent, skladatel a multi-instrumentalista Rationale se představí jako speciální host britské kapely Bastille.

Rationale se pomalu dostává do podvědomí hudební scény. V elektronických melodiích sází na drzost, ale textům přitom zachovává potřebnou oduševnělost. Promítá do nich totiž reálné příběhy ze svého života. Debutoval se singlem Fast Lane, který se ihned stal číslem #2 na Spotify žebříčku Global Viral Chart. Také se vyšplhal na první místo na Hype Machine, kde se opakovaně prosazoval po dobu několika měsíců, což nemohlo zůstat bez povšimnutí. Pharell Williams o něm řekl, že “odhalil ve svém hlase krásu”, a tu rozhodně odhalí i českému publiku, 26. listopadu ve Foru Karlín.

Pořadatel: http://www.fource.cz

Fotky a videa

Facebook