Katapult

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Please The Trees

Mersey Music Club, Brno

18.01.2018

Fleret

host: Franc Alpa

Masters of Rock Café, Zlín

19.01.2018

Legendární skupina Katapult ve složení Olda Říha, Andy Budka a Ondřej Timpl v letošním roce představí zbrusu nový program s názvem KATAPULT 2016 – KLADIVO NA ŽIVOT.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Dovolujeme si Vás pozvat na koncert legendární skupiny Katapult ve složení Olda Říha, Andy Budka a Ondřej Timpl.

V letošním roce představí zbrusu nový program s názvem Katapult - Kladivo na život. Jejich písně – Vojín XY hlásí příchod, Já nesnídám sám, Smutná nevěsta nebo Hlupák váhá, zná snad každý posluchač napříč věkovými kategoriemi. Katapult za svou dlouhou a úspěšnou historii odehrál přes 7000 koncertů a vyhrál 2x anketu Zlatý slavík.

Dne 24. června 2016 se svou show přijíždí do areálu fotbalového hřiště RAFK v Rajhradě (49°05'23.4"N 16°36'29.3"E)! Začátek koncertu je ve 20hod, vstup do areálu je otevřen od 18hod. Koncert bude probíhat na velkém jevišti 10x8m se speciálními světelnými efekty a skvělým nazvučením, takže se určitě máte na co těšit. Vstupenky jsou v předprodeji v síti Ticketpro  nebo osobně v prodejních místech Ticketpro např. Rajhrad - Tipsport - Café Benedictine, Židlochovice - Tipsport, Újezd u Brna - Tipsport a dále ve více jak 800 místech po ČR - prodejní místa zde

Předprodej 300Kč (na místě 350kč). Pro ty, co nebudou chtít po koncertě Katapult domů, bude pokračovat vystoupení skupiny Iron maiden revival Brno. Srdečně zvou pořadatelé RAFK.

Fotky a videa

Facebook