Věra Špinarová a Adam Pavlík Band

Věra Špinarová a Adam Pavlík Band
E-Ticket
Co je E-Ticket?

ZRUŠENO

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Oidipus Tyranus RockOpera

RockOpera Praha, PRAHA 7

23.01.2018

RockOpera Praha

RockOpera Praha, PRAHA 7

23.01.201807.06.2018

Koncert Věry Špinarové, který se měl konat 30.6.2017 v Sonocentru, je zrušen.

Zrušení koncertu Věry Špinarové

Vyjádření pořadatele ke zrušení koncertu Věry Špinarové:

Koncert Věry Špinarové, který se měl konat 30.6.2017 v Sonocentru, se ruší – viz vyjádření http://www.spinarova.cz/.

Vstupenky bude možné vracet v místě jejich zakoupení.

Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení.

 

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Věra Špinarová, stálice naší rockové i populární hudby, se chystá po delším čase znovu do Brna. Vystoupí zde v pátek 30.6.2017 od 19,30 hodin v Sonocentru, sále s prvotřídním zvukem. Rodačka z nedalekých Pohořelic se stala pro svůj nenapodobitelný sytý hlas i pro temperamentní a vitální vystupování na koncertech jednou z nejoblíbenějších zpěvaček. Předprodej vstupenek v ceně od 320,- zajišťuje exkluzivně síť Ticketpro.

Věra Špinarová se narodila 23. prosince 1951. Dětství strávila v rodných Pohořelicích u Brna, v sedmi letech se však spolu s rodiči přestěhovala do Ostravy. Počátky hudební kariéry spočívaly ve hře na housle (6let) a později na vysněnou kytaru u táboráku a s partou kamarádů. Po devítiletce v jejích 16 letech dostala nabídku na první nahrávku a následné pravidelné vystupování s kapelou Flamingo. Následovaly „čaje“ s Royal Beatem a nahrávka Music Box, který se zanedlouho stal hitem. Později přestoupila do skupiny Majestic, kde se vystřídala s Marií Rottrovou. Právě s Majesticem nahrála svůj první singl Music Box, který ji přímo katapultoval mezi špičku tehdejší české populární hudby.

Tady se poprvé setkává se svým budoucím partnerem Ivo Pavlíkem, kterého si v roce 1972 vzala za manžela. 14. prosince 1974 se jí narodil syn Adam. V roce 1984 končí manželství s Ivo Pavlíkem a začíná další etapa s Vítězslavem Vávrou. V té době Věra začala zpívat se skupinou Speciál, tehdy velmi uznávanou. V roce 1988 odchází od Speciálu a zakládá skupinu Notabene. Dostává pracovní nabídku na muzikál Benzín a mejkap a ledové představení Mrazík a rozchází se s Vávrou.

Na koncertech jí začíná doprovázet její syn Adam se svou kapelou a do profesního života přichází manager Václav Fischer. V posledních letech je jejím managerem její syn Adam Pavlík a na koncertech s ní jako doprovodná skupina vystupuje skupina Adam Pavlík Band.

Její první album Andromeda vyšlo u společnosti Panton v roce 1972. Svá další alba nahrála u společnosti Supraphon. V prosinci před několika lety zpívala na svém koncertu na Žofíně, který byl beznadějně vyprodán, a obdržela tam platinovou desku za cédéčko To nejlepší, které patřilo v uplynulých letech k těm nejprodávanějším u nás.

Věra Špinarová je jednou z nejlepších a nejvýraznějších osobností českého popu a rocku. Kromě mnoha ocenění v podobě zlatých a platinových desek patří mezi prvních pět nejprodávanějších českých interpretek za posledních deset let. Pro svůj nenapodobitelný sytý hlas i pro temperamentní a vitální vystupování na koncertech patří Věra Špinarová již mnoho let mezi nejžádanější zpěvačky v České a Slovenské republice. Koncerty probíhají v průběhu celého roku a jsou stále vyprodány. Má celou řadu krásných hitů, například Meteor lásky, Music box, Bílá jawa 250, Raketou na Mars nebo Měj mě rád. Největším hitem se však stala píseň Jednoho dne se vrátíš, jejíž melodie je z filmu Tenkrát na západě. Prestižní záležitostí v roce 2007 bylo pozvání na koncert Joe Cockera, který nemá nikdy na svých koncertech hosty ani předskokany. Věra Špinarová byla pozvána jako host na ostravský koncert.

Fotky a videa

Facebook