Skiltron (ARG), Hakka Muggies (CZ), Odraedir (CZ)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Please The Trees

Mersey Music Club, Brno

18.01.2018

Fleret

host: Franc Alpa

Masters of Rock Café, Zlín

19.01.2018

SKILTRON ( ARG ) – tour 2016 HAKKA MUGGIES ( CZ ) ODRAEDIR ( CZ )
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

SKILTRON ( ARG ) – tour 2016

HAKKA MUGGIES ( CZ )

ODRAEDIR ( CZ )

 

SKILTRON ( folk metal - Argentina )

Skupina Skiltron byla oficiálně založena v roce 2004 v Argentině a jsou momentálně přední folk metalovou kapela z jižní Ameriky , nyní se sídlem v Evropě. V témže roce vydávají třískladbové demo „ Gathering the Clans“, po němž v roce 2006 následovalo první regulérní album s názvem "The Clans Have United“, což bylo zároveň i první folk metalové album vydané v Argentině. V roce 2008 vydávají Skiltron své druhé album „Beheading the liars“ a v roce 2010 třetí album „The Highland Way“, je nutné i poznamenat, že s každým albem si zároveň krystalizují svůj jedinečný styl a zvuk.

Většinu svých koncertů v počátcích odehráli v Argentině, kde sdíleli podia s Grave Digger, In Extremo, Martin Walkyier a Korpiklaani, s kterými také absolvovali South American tour v roce 2010.

Jejich zatím poslední album „ Into the Battleground“ , které vyšlo v roce 2013 u německého labelu Hellion records, našlo kapelu ve své nejlepší formě a silnější než kdy jindy! Následuje evropské turné a účast na festivalech, jako např. Headbangers open air (Německo), Bloodstock (UK), Hornerfest nebo Dong open air. Rok 2015 byl pro kapelu mezníkem, když hráli na festivalu Wacken Open Air, což bylo také poprvé, kdy argentinská kapela hrála na největším metalovém festivalu na světě.

V první polovině roku 2016 chystají Skiltron nové album u německého labelu Trollzorn Records.

V průběhu posledních 12 let Skiltron neustále získávají renomé v rámci folk metalové scény a představují sebe jako jeden z odkazů na tento hudební styl.

www.skiltron.net

www.facebook.com/skiltron

www.youtube.com/skiltron

 www.soundcloud.com/skiltron

HAKKA MUGGIES ( celtic rock / Praha )

http://www.muggies.cz

Hakka Muggies je pražská kapela, z

https://www.youtube.com/watch?v=94rPgbqKKv4

https://www.youtube.com/watch?v=QZ6_NR_pjsE

ODRAEDIR ( pagan metal / Praha )

https://www.facebook.com/odraedir/

Odraedir je epic pagan folk metalová kapela z Prahy, beroucí si inspiraci z kapel jako Ensiferum, Finntroll a Equilibrium.

https://www.youtube.com/watch?v=0e5KlFLKo2c

https://www.youtube.com/watch?v=9_1k-C847nE

Fotky a videa

Facebook