The Devil Makes Three / USA

The Devil Makes Three / USA

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Oidipus Tyranus RockOpera

RockOpera Praha, PRAHA 7

23.01.2018

RockOpera Praha

RockOpera Praha, PRAHA 7

23.01.201807.06.2018

Červencový program Futurum music baru obohatí američtí The Devil Makes Three
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Červencový program Futurum music baru obohatí američtí The Devil Makes Three


“Z každého města vede nějaká cesta. To jediné, co musíte udělat, je se na ní vydat,” říká Pete Bernhard.

Cesty kapely The Devil Makes Three posloužily jako inspirace pro jejich čtvrté album, debutové na labelu New West Records. Jmenuje se I’m a Stranger Here, produkoval ho Buddy Miller a skupina ho nahrála ve studiu Dana Auerbacha (Black Keys) Easy Eye Sound Studio v Nashville.

The Devil Makes Three jsou se svým americkým dřevním blues okořeněným punkem čerstvým závanem hudebního vzduchu. V jejich hudbě rozpoznáte vliv rozmanitých hudebních stylů, jako jsou ragtime, country, folk a rockabilly. Trio hudebníků vystupuje bez bubeníka – tvoří jej kytarista/frontman Pete Bernhard, hráč na basu Lucia Turino a kytarista Cooper McBean. 
The Devil Makes Three vytvářejí most mezi hudebními styly. Vokální harmonie se proplétají akustickými nástroji a do převzatých písní vdechují život. 

Od vydání svého debutu v roce 2002 hráli The Devil Makes Three po celé Americe a sklízeli úspěchy u nadšeného publika i hudební kritiky. 

Vystupovali na mnoha festivalech včetně Austin City Limits Festival, Bonnaroo, na turné vystupovali s Willie Nelsonem, Emmylou Harris a Rodney Crowellem. 

The Devil Makes Three pokračují na své cestě dál a tentokrát zamíří také do Prahy.

Více info na:

www.thedevilmakesthree.com
www.facebook.com/thedevilmakesthreemusic
www.dsmacku.com

www.facebook.com/dsmackupromotion

Fotky a videa

Facebook