The Neighbourhood (US)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Oidipus Tyranus RockOpera

RockOpera Praha, PRAHA 7

23.01.2018

RockOpera Praha

RockOpera Praha, PRAHA 7

23.01.201807.06.2018

Americká alternativně pop-rocková kapela The Neighbourhood se po vyprodaném koncertu vrátí do Prahy a nyní představuje svého předskokana. Již 16. srpna v Riegrových sadech s nimi vystoupí americký zpěvák, skladatel a strmě stoupající hvězda BØRNS.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

THE NEIGHBOURHOOD (US) vystoupí v Praze pod širým nebem

16. 8. 16 Riegrovy sady, Praha

Americká alternativně pop-rocková kapela The Neighbourhood se letos v létě vrací do Prahy. Jejich koncert proběhne v úterý 16. srpna 2016 v Riegrových sadech.

To, že jsou The Neighbourhood úspěšnou a v Česku velmi oblíbenou kapelou se silnou fanouškovskou základnou, dokazuje jejich vyprodaný koncert, který proběhl v Lucerna Music Baru v březnu letošního roku. Kapela se rozhodla přijet do Prahy znovu a tentokrát vystoupí pod širým nebem v Riegrových sadech. Svojí kariéru začali v roce 2013, vydáním alba I Love You s hitem Sweather Weather, díky kterému se v mžiku proslavili. S tímto debutovým albem se vyšplhali na 39. příčku žebříčku Billboard 200. V říjnu minulého roku vydali další veleúspěšné album s názvem Wiped Out! Kapela si drží typickou černobílou image alternativního stylu a společně s chytlavými melodiemi elektrických kytar jsou tou pravou volbou pro letní srpnový večer.

 

Hvězdný BØRNS (US) se představí před The Neighbourhood

Americká alternativně pop-rocková kapela The Neighbourhood se po vyprodaném koncertu vrátí do Prahy a nyní představuje svého předskokana. Již 16. srpna v Riegrových sadech s nimi vystoupí americký zpěvák, skladatel a strmě stoupající hvězda BØRNS. Vstupenky jsou za cenu 595 Kč k dispozici na fource.cz, GoOut.cz a v síti Ticketpro.

Indie-rockový zpěvák a skladatel Garrett Borns, uměleckým jménem BØRNS, pochází z amerického Michiganu. Poté, co se v roce 2014 přestěhoval do Los Angeles, vydal debutový singl 10 000 Emerald Pools. Následovalo první EP s názvem Candy s úspěšným hitem Electric Love. Na úspěch EP navázal koncerty v Londýně, na Lollapalooze a také doprovázel Charlie XCX na jejím americkém turné. V říjnu minulého roku vydal BØRNS úspěšné debutové album Dopamine, které předznamenalo jeho raketový start do výšin světové hudební scény, o čemž svědčí i skvělé recenze (The Guardian, AllMusic ad.) i umístění v hitparádách (druhá příčka v Billboard Alternative a Rock). Povedlo se mu na něm skloubit odlehčenou náladu surf rockových boybandů konce šedesátých let, jako jsou Beach Boys, společně s aktuálním synth popem. Aby byla pestrost alba Dopamine co nejširší, spolupracoval BØRNS s tak rozdílnými producenty, jako Emile Haynie (Lana del Rey) nebo Jeff Bhasker (Kanye West).

The Neighbourhood si zkrátka nemohli vybrat lépe. Krásné Riegrovy sady budou 16. srpna hostit dva skvělé zástupce aktuálního alternativního pop rocku. I když bude zataženo, bude to letní noc plná hvězd.

Fotky a videa

Facebook