Kissin' Dynamite

Kissin' Dynamite

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Wolf Alice

Support: Places

Roxy, Praha 1

16.01.2018

Please The Trees

Mersey Music Club, Brno

18.01.2018

Výhodný nákup

Cena: vstupné se bude postupně zvyšovat

KISSIN’ DYNAMITE chystají nové album a vyráží na turné! Těšte se na jediné představení novinkové desky u nás a to 11. listopadu 2016 v klubu Nová Chmelnice v Praze. Tak buďte u toho, čeká na vás vzrušující a energická show! Kluci to s vámi pořádně rozjedou! Jinak se v tomto roce pochopitelně můžete setkat i na vizovickém Masters of Rock!
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

KISSIN’ DYNAMITE chystají nové album a vyráží na turné – těšte se na pražský koncert! 

Velká naděje německé  hard'n'heavy scény v současné intenzivně pracuje na novém albu. Poslední album »Megalomania« sklidilo velký úspěch a na nové se můžeme těšit již v průběhu léta. Navzdory skutečnosti, že jsou všichni členové ve věku okolo dvaceti let, jejich kariéra trvá bez mála deset let a díky tomu se řadí mezi nejmladší rockmetalovou kapelu s mezinárodními úspěchy. Tento rok vyráží k příležitosti vydání nového alba na turné se zastávkami v rodném Německu, Švýcarsku, Rakousku, Ukrajině a České republice!

Těšte se na jediné představení novinkové desky u nás a to 11. listopadu v klubu Nová Chmelnice v Praze. Tak buďte u toho, čeká na vás vzrušující a energická show! Kluci to s vámi pořádně rozjedou! Jinak se v tomto roce pochopitelně můžete setkat i na vizovickém Masters of Rock!

Facebook