Placebo

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Fleret

host: Franc Alpa

Masters of Rock Café, Zlín

19.01.2018

Accept

ZMĚNA ČASU

Sportovní hala Euronics, Zlín

20.01.2018

Londýnská formace, která patří ke špičce alternativní scény, letos slaví 20. výročí od vydání svého debutového alba "PLACEBO" a vyráží na koncertní turné, které zahrnuje i ČR, kam se PLACEBO vrátí po třech letech od svého posledního vyprodaného koncertu. PLACEBO na turné představí zásadní skladby své dvě desítky let trvající kariéry.

Rezervace nejsou povoleny. Děkujeme za pochopení.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

PLACEBO

8.11. 2016 PRAHA - FORUM KARLÍN

LONDÝNSKÁ FORMACE, KTERÁ PATŘÍ KE ŠPIČCE ALTERNATIVNÍ SCÉNY, LETOS SLAVÍ 20. VÝROČÍ VYDÁNÍ SVÉHO DEBUTOVÉHO ALBA „PLACEBO“ A VYRÁŽÍ NA KONCERTNÍ TURNÉ, KTERÉ ZAHRNUJE I ČESKOU REPUBLIKU, KAM SE PLACEBO VRÁTÍ PO TŘECH LETECH OD SVÉHO POSLEDNÍHO VYPRODANÉHO KONCERTU. PLACEBO NA TURNÉ PŘEDSTAVÍ ZÁSADNÍ SKLADBY SVÉ DVĚ DESÍTKY LET TRVAJÍCÍ KARIÉRY.

Kapela slibuje odehrát setlist složený ze skladeb ze všech svých alb. Brian Molko dodává …

„Řekněme, že zahrajeme i pár skladeb, u kterých jsem se zapřísáhl, že je již nikdy hrát nebudeme. Myslím ale, že nastal čas, abychom si přiznali, že je mnoho fanoušků Placebo opravdu chce slyšet. Měli s námi velkou trpělivost, protože jsme naše komerčně nejúspěšnější písničky jen málokdy hráli. A turné k 20. výročí se jeví jako ta správná příležitost, abychom tak učinili. Je to naším záměrem. Tohle turné je pro nás a pro naše fanoušky velká šance znovu si připomenout náš raný materiál. Takže pokud nás chcete vidět, jak hrajeme písně jako „Pure Morning“ a „Nancy Boy“, které jsme během posledních 10 let nehráli a asi už v budoucnu hrát nebudeme, měli byste některý z našich koncertů navštívit! A navíc pro vás máme připraveno pár překvapení..“

Fotky a videa

Facebook