Nová růže

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Please The Trees

Mersey Music Club, Brno

18.01.2018

Fleret

host: Franc Alpa

Masters of Rock Café, Zlín

19.01.2018

Již 23. března2016 se uskuteční naprosto výjimečný komorní koncert kapely Nová růže a to v malebném prostředí Malostranské besedy.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Již 23. března2016 se uskuteční naprosto výjimečný komorní koncert kapely Nová růže a to v malebném prostředí Malostranské besedy.

Nová Růže, jedna z prvních českých supergroup, která ve své době patřila k naprosté špičce naší rockové scény, vznikla v roce 1988, vydala dvě nezapomenutelná alba, po celou donu své existence soutěžila s Lucií o post nejpopulárnější party a pak náhle přišel konec. Dlouhých 22 let fanoušci přesvědčovali jednotlivé hudebníky k návratu a před více než rokem se jim jejich přání skutečně vyplnilo. Že svůj comeback vzali Vilém Čok, Petr Roškaňuk, Ota Balage a František Hönig skutečně vážně se můžete přesvědčit i vy.

Neváhejte a přijďte si oživit, zazpívat a poslechnout hity jako Anděl fantazie, Ten stroj seš ty, Nenapravitelný hřích a další, zkrátka náš čeká nezapomenutelný večer, na kterém rozhodně nesmíte chybět! Pozor, počet vstupenek je velmi omezený!

Fotky a videa

Facebook