Marillion (UK)

Marillion (UK)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Please The Trees

Mersey Music Club, Brno

18.01.2018

Fleret

host: Franc Alpa

Masters of Rock Café, Zlín

19.01.2018

MARILLION - králové britského progresivního artrocku zahrají v srpnu v Plzni!
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

       MARILLION - králové britského progresivního artrocku zahrají v srpnu v Plzni! 

"Jediné, co musíte udělat, je otevřít svou mysl a poslouchat hudbu ." Mark Kelly, klávesista Marillion.

       První  vrcholné období MARILLION spadá již do začátku osmdesátých let, kdy s původním zpěvákem Fishem natočili čtyři úspěšná alba obsahující i velké singlové hity  Fugazi či Kayleigh. V roce 1988 ale Fish z Marillion odchází a média i fanoušci spekulují o rychlém konci skupiny. Tyto pochyby však brzy rozptýlí příchod nového charismatického vokalisty Steva Hoghartha. S novým zpěvákem v sestavě se MARILLION nijak neohlíží na současné modní trendy či přízeň rádií a vydávají stále invenční, originální desky a úspěšné desky. Tak např. skladba „You‘r Gone“ z alba „Marbles“ z roku 2004 se nečekaně dostala až na místo 7 v Top 20 oficiální britské hitparády.

      Díky silné podpoře svých věrných fanoušků kapela nemusí brát v potaz komerční vlivy či rozhlasové omezení tříminutových písní. MARILLION dosud vydali 17 studiových alb plných oduševnělé, emotivní a hluboce dojemné hudby.

Kapela přijede do Plzně v sestavě Steve Hogharth – zpěv, Steve Rothery - kytara, Mark Kelly - klávesy, Pete Trewavas – basa a Ian Mosley - bicí

Fotky a videa

Facebook