Ben Harper

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Oidipus Tyranus RockOpera

RockOpera Praha, PRAHA 7

23.01.2018

RockOpera Praha

RockOpera Praha, PRAHA 7

23.01.201807.06.2018

Mistři osobitého spojení rocku, blues, folku a r&b; - Ben Harper & The Innocent Criminals vystoupí poprvé v ČR! Spolu s nimi se v roli předskokanů představí The Jack Moves. BEN HARPER & The Innocent Criminals pokračují v úspěšném návratu na koncertní podia a oznamují evropské termíny v roce 2016, mezi kterými nechybí ani Praha, kde se Ben Harper & The Innocent Criminals představí 28. září 2016.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

MISTŘI OSOBITÉHO SPOJENÍ ROCKU, BLUES, FOLKU A R&B - BEN HARPER & THE INNOCENT CRIMINALS VYSTOUPÍ POPRVÉ V ČESKÉ REPUBLICE! SPOLU S NIMI SE V ROLI PŘEDSKOKANŮ PŘEDSTAVÍ THE JACK MOVES.

BEN HARPER & THE INNOCENT CRIMINALS POKRAČUJÍ V ÚSPĚŠNÉM NÁVRATU NA KONCERTNÍ PODIA A OZNAMUJÍ EVROPSKÉ TERMÍNY V ROCE 2016, MEZI KTERÝMI NECHYBÍ ANI PRAHA, KDE SE BEN HARPER & THE INNOCENT CRIMINALS PŘEDSTAVÍ 28. ZÁŘÍ 2016.

Turné se bude vztahovat ke zcela novému albu, prvnímu po více než osmi letech, které by mělo světlo světa spatřit 8. dubna 2016, vydavatelem je gramofirma Stax Records.


„Opětovná spolupráce s Innocent Criminals na nových skladbách je pro mě teď prioritou," řekl Harper časopisu Rolling Stone v loňském roce. „Bylo načase."


Od roku 1993, kam sahají jejich kořeny, byli Innocent Criminals (hráč na perkuse Leon Mobley, baskytarista Juan Nelson, bubeník Oliver Charles, klávesista Jason Yates a kytarista Michael Ward) zapojeni do většiny projektů Bena Harpera, a to až do roku 2008, kdy se skupina na delší dobu odmlčela.


Kapela po dobu své aktivní činnosti cestovala po celé zeměkouli v podstatě bez přerušení, počet jejích fanoušků se neustále rozrůstal především díky strhujícím živým vystoupením a řadě uznávaných studiových alb, včetně titulů Fight For Your Mind, The Will to Live, Burn to Shine, Diamonds on the Inside a na cenu GRAMMY® nominovaného alba Lifeline, které bylo jejich dosud posledním společným dílem z roku 2007.
Innocent Criminals podpořili Bena a The Blind Boys of Alabama v rámci jejich společné nahrávky „There Will Be a Light", která v roce 2004 získala dvě ocenění Grammy.


Nové album Bena Harpera & The Innocent Criminals nazvané „Call It What It Is" je břitká, výrazná a poetická deska, která může pocházet jen od těchto dlouhodobých spoluhráčů a spolupracovníků tvořících jeden z nejdynamičtějších, nejsoudržnějších a zásadních souborů současné populární hudby.

Fotky a videa

Facebook