Kenn Nardi - Anacrusis (USA) - APRIL 2016 tour

Kenn Nardi - Anacrusis (USA) - APRIL 2016 tour

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Please The Trees

Mersey Music Club, Brno

18.01.2018

Fleret

host: Franc Alpa

Masters of Rock Café, Zlín

19.01.2018

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Kenn Nardi/Anacrusis přiletí v dubnu 2016 do Evropy odehrát 2 festivalová vystoupení a zároveň poprvé od roku 1994 vystoupí v několika evropských klubech mezi které bude patřit ve středu 27.4.2016 i pražský Exit-us !!! Kenn Nardi se samozřejmě hlavně zaměří na 4 legendární alba Anacrusis, ale zahraje i skladby ze svého posledního sólového počinu „Dancing with the past“ (2014), po třech velice úspěšných European Reunion shows (Keep IT True (2010), RockHard Festival(2011) a Alcatraz festival(2011) ) byla veliká poptávka po legendární skupině znovu předvést svůj extrémně progresivní thrash s prvky moderních elementů. Přestože se původní sestava po reunionových koncertech rozpadla, Kenn Nardi pokračoval ve skládání nového materiálu a rozhodl se po vydání své sólové desky v roce 2014odehrát několik exkluzivních koncertů v roce 2016. Celá řada skupin byla ovlivněna tímto skladatelem ze St. Louis, od Fear Factory po současné kapely, které mixují extrémní zpěv s melodickými čistými vokály.Za zmínku stojí i fakt, že současnou kapelu doplnil Chad Smith, který se podílel na třetím albu Anacrusis. Společně se skupinami Voi Vod, Coroner nebo Mekong Delta byli právě Anacrusis jednou z nejprogresivnějších (thrash)metalových kapel na konci 80. a počátkem 90.let. Unikátní styl Anacrusis je stále svěží i po mnoha letech, alba jako Manic Impressions nebo Screams&Whispers; patří i dnes mezi nejzásadnější nahrávky počátku 90.let.

Facebook