Richie Ramone (ex - Ramones), support

Richie Ramone (ex - Ramones), support

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Please The Trees

Mersey Music Club, Brno

18.01.2018

Fleret

host: Franc Alpa

Masters of Rock Café, Zlín

19.01.2018

Opravdová punková legenda přijíždí poslední únorový pátek do ČR, aby v pražském klubu Exit- Us odehrála jediné vystoupení na našem území v rámci aktuálního evropského turné.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

RICHIE RAMONE    (ex – Ramones) + support

http://www.facebook.com/events/477240012460778/

Opravdová punková legenda přijíždí poslední únorový pátek do ČR, aby v pražském klubu Exit- Us odehrála jediné vystoupení na našem území v rámci aktuálního evropského turné.

Richie Ramone  je americký bubeník legendárních RAMONES – skupiny, která je považována za první punkovou kapelu vůbec a je jí  přisuzována základní inspirace pro pozdější hudební dění ve Velké Británii.

S Ramones spolupracoval v letech 1983 – 1987, kdy byl z kapely vyhozen původní bubeník Marky. Nahrál tři studiová alba: Too Tough To Die, Animal Boy a Halfway To Sanity a v roce 1985 i živák: Smash You: Live  ´85. S kapelou absolvoval přes 500 vystoupení po celém světě a jak uvedl frontman Joey, byl nejrychlejším a nejpřínosnějším bubeníkem za celou dobu existence kapely. Jako jediný se také podílel na skládání písní pro všechna 3 řadová alba, na kterých hrál a jako jediný zpíval. Je například autorem hitu Somebody Put Something in My Drink anebo skladeb Smash You, Humankind, I'm Not Jesus, I Know Better Now a (You) Can't Say Anything Nice. Je také jediným bubeníkem Ramones, který v nějaké skladbě zpíval hlavní vokál a to v písni (You) Can't Say Anything Nice.

Podílel se na druhém, posmrtně vydaném, albu Joeye Ramonea Ya Know?, které vyšlo 22. května 2012. O rok později vydává vynikající sólové album „Entitled“ z kterého zazní i podstatná část na pražském koncertě.

Skupina vystupuje ve složení: Richie Ramone (bicí, sólový zpěv), Alex Kane (sólová kytara, zpěv), Clare Misstake (basa, zpěv) a Ben Reagan (kytara, bicí).

www.richieramone.com

Video:

http://www.youtube.com/watch?v=­_tVPTFb-G_c

http://www.youtube.com/watch?v=fn64GaCfGCo

http://www.youtube.com/watch?v=uuY2q30Ic2U

http://www.youtube.com/watch?v=80mUVvtmCxs

 

 

Fotky a videa

Facebook