Blackmore's Night

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Please The Trees

Mersey Music Club, Brno

18.01.2018

Fleret

host: Franc Alpa

Masters of Rock Café, Zlín

19.01.2018

Do ČR se po roce vrací Ritchie Blackmore se svým projektem BLACKMORE’S NIGHT. Vydejte se na tajuplnou cestu - tentokrát v prostorách pražské Lucerny.

Pro fanoušky v kostýmech je možnost rezervace v prvních řadách prostřednictvím emailu: jana.kyhos@livenation.cz. Děkujeme

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

DO ČESKÉ REPUBLIKY SE PO ROCE VRACÍ RITCHIE BLACKMORE SE SVÝM PROJEKTEM BLACKMORE'S NIGHT. VYDEJTE SE NA TAJUPLNOU CESTU S BLACKMORE ́S NIGHT - TENTOKRÁT V PROSTORÁCH VELKÉHO SÁLU PRAŽSKÉ LUCERNY.

„Středověké nálady a cikánské tanečnice....sklenice medoviny...píseň nebo dvě ... plápolající oheň v krbu....srdečná obsluha....jíst, pít a být šťastný.... jak rychle plyne čas do minulosti....v dobré společnosti...“ Ritchie Blackmore

Projekt Blackmore’s Night vznikl v roce 1997, když se britský kytarista Ritchie Blackmore spojil se svou životní partnerkou, a merickou zpěvačkou Candice Night.

Za pomoci akustických i elektrických kytar, smyčců a řady rozmanitých renesančních hudebních nástrojů se Blackmoreovi daří, za výrazné pomoci svůdného hlasu Candice, převést všechny zdánlivě nesourodé prvky hudby středověku, v níž splývají romantismu s s mysticismem, do vlastního, naprosto jedinečného stylu.

V dobách, kdy působil ve skupinách Deep Purple a Rainbow, tuto lásku chytře vsazoval do celkového pojetí energického rocku, až se z ní v jeho současném projektu Blackmore’s Night stal pevný a velice zřetelný prvek.

Ritchie, vokalistka Candice a jejich skupina představí materiál ze všech doposud vydaných desek – poslední nahrávka s názvem Al l Our Yesterday vyšla v listopadu 2015.blackmores night + blackmore night

Facebook