Simple Plan (CAN)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Gaia Mesiah TeleporTour 2017

Přidaný koncert

Lucerna Music Bar, Praha

22.11.201722.11.2017

Yat - Kha (Tuva)

Futurum Music Bar, Praha 5

22.11.2017

Cena: 775 - 1.015 Kč

Populární kanadská punk rocková kapela Simple Plan přijede 5. března 2016 do pražské Malé sportovní haly v rámci turné k nové desce nazvané Taking One For The Team. Kanadští punk-rockeři SIMPLE PLAN přijedou se dvěma předkapelami: Ghost Town a The Bottom Line.

Vstupné pro ZTP/P: 715 Kč včetně doprovodu zakoupíte v prodejních místech Ticketpro.

25 Kč z každé prodané vstupenky bude věnováno nadaci Simple Plan Foundation.   

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Simple Plan přivezou do Prahy dvě předkapely: Ghost Town a The Bottom Line 

Kanadští punk rockeři Simple Plan si na pražský koncert 5. března přivezou dvě předkapely - kalifornskou elektronicko-rockovou kapelu Ghost Town a londýnskou pop-punkovou formaci The Bottom Line. Trojice Ghost Town ve složení Kevin “Ghost” McCullough, Alix “Monster” Koochaki a Manny “MannYtheDrummeR” Dominick má za sebou již tři alba, řadu singlů i několik umístění v prodejních žebříčcích. The Bottom Line vydali v roce 2012 debutové EP Another Pop Punk EP a se slušným ohlasem se setkalo následující album Role Models? z roku 2013. 

Simple Plan představí na pražském koncertu v Malé sportovní hale novou desku Taking One For The Team, která vychází již 19. února. Tahle pětice pocházející z Montrealu na ni upozornila několika singly jako I Do Not Wanna Go To Bed a Boom a na jejím vzniku tentokrát spolupracuje s americkým producentem Howardem Bensonem (například My Chemical Romance, All-American Rejects). 

Simple Plan tvoří zpěvák Pierre Bouvier, bubeník Chuck Comeau, baskytarista David Desrosiers a kytaristé Sebastien Lefebvre a Jeff Stinco. Vydali čtyři řadové desky - tu zatím poslední Get Your Heart On! s hity Jetlag a Summer Paradise v roce 2011 - několik koncertních záznamů a celkově po celém světě prodali přes 9 miliónů kopií. Simple Plan získali také řadu cen - například  Teen Choice Award (2005), JUNO Fan Choice Award (2006), Allan Waters Humanitarian Award (2012), Yahoo! Canadian Impact Award (2012), NRJ award (2012) nebo Allan Slaight Humanitarian Spirit Award(2013).Díky vlastní nadaci Simple Plan Foundation kapela od roku 2005 věnovala přes 2 milióny dolarů dalším organizacím zaměřeným na pomoc mladým lidem v nouzi a dětem ohroženým nevyléčitelnými nemocemi v Kanadě i zahraničí.

25 Kč z každé prodané vstupenky bude věnováno nadaci Simple Plan Foundation.  

Koncert pořádá agentura Charm Music, více informací na www.charmmusic.cz a https://www.facebook.com/events/560750997410440/.

www.simpleplan.com

www.officialghosttown.com

 Video:

Simple Plan - Welcome To My Life: https://www.youtube.com/watch?v=r0U0AlLVqpk
Simple Plan - Summer Paradise ft. Sean Paul: https://www.youtube.com/watch?v=qjHlgrGsLWQ
Simple Plan - Boom: https://www.youtube.com/watch?v=UpRxhcCAeVU

Fotky a videa

¨

Facebook