Axel Rudi Pell (Ger)

Axel Rudi Pell (Ger)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Oidipus Tyranus RockOpera

RockOpera Praha, PRAHA 7

23.01.2018

RockOpera Praha

RockOpera Praha, PRAHA 7

23.01.201807.06.2018

AXEL RUDI PELL vydává nové album a představí jej i u nás! Support: LORDS OF BLACK
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

AXEL RUDI PELL vydává nové album a představí jej i u nás!

Silný příběh a atmosféra, strhující melodický heavy metal, to vše nabízí legendární kytarista AXEL RUDI PELL se svou kapelou! Těšte se na nové album „Game of Sins“, které nedávno vyšlo. Nechte se strhnout melodickým heavy metalem a krásnými baladami za doprovodu perfektního hlasu charismatického zpěváka Johnnyho Gioeli.

Koncert se uskuteční 10. září 2016 v klubu Masters of Rock Café ve Zlíně! Předkapelou tohoto večera bude španělská heavy metalová parta LORDS OF BLACK. Těšte se na melodické, progresivní a klasicky rockové prvky!

Fotky a videa

Facebook