Rockové vánoce na Barče

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Oidipus Tyranus RockOpera

RockOpera Praha, PRAHA 7

23.01.2018

RockOpera Praha

RockOpera Praha, PRAHA 7

23.01.201807.06.2018

Aleš Brichta Project, Nová růže, Limetal (Bartoň, Vlasák, Michalík, Šperl - Citron)
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Máte rádi klasiku? Pak si určitě nenechte ujít „Rockové Vánoce na Barče“!

„Rockové Vánoce na Barče“, tento rok plánované na 21. prosince, jsou již řadu let velkým vánočním mejdanem zpěváka Aleše Brichty.  Letos budou mít na programu opravdovou klasiku v pořadí:  Aleš Brichta Project, Nová růže a Limetal. „Barča“ se tak vrací ke kořenům, kdy koncem 80. let byl „Kulturní dům Barikádníků na Praze 10“ opravdovou baštou rocku a heavy metalu v tehdejším Československu.

 

Výběr kapel pro letošní večírek není náhodný. Nová růže v čele s Vildou Čokem byla na přelomu 80. a 90. let naší první „superskupinou“ složenou z osobností (Ota Balage, Petr Roškaňuk, František Hönig)  z různých slavných, často poloficiálních kapel. Letos slaví skupina, kterou proslavily hity jako „Ten stroj seš ty“ nebo „Anděl Fantazie“, velký comeback.

A Limetalnení nikdo jiný, než bývalí členové legendárního Citronu pod novým názvem. Bouřlivý odchod dlouholetých členů kapely a založení nové skupiny, poutá pozornost rockových fanoušků již několik měsíců. Nyní mohou zjistit, co ze sebe Limetal, se zpěvákem Fany Michalíkem za mikrofonem, stačil ve zkušebně již „vymáčknout“.

Jako zvláštní host vystoupí  na Barče kapela Ortel. Hodně se o nich mluví, ale málo kdo na živo slyšel, co opravdu zpívají. Přijďte se tedy přesvědčit na vlastní uši.

Aleš Brichta na koncertu uzavře celoroční turné k novému albu „A nebo taky datel“. Nebudou ale chybět ani slavné skladby, které duněly Barčou už téměř před třiceti lety…takže na této rockové události rozhodně nesmíte chybět!

Facebook