Deep Purple

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Please The Trees

Mersey Music Club, Brno

18.01.2018

Fleret

host: Franc Alpa

Masters of Rock Café, Zlín

19.01.2018

Cena: 790 - 1.390 Kč

Deep Purple se vracejí do ČR. 28.10.2015 vystoupí v Plzni. V Plzni dosud Deep Purple nikdy nehráli, fanoušci se dočkají právě díky propojení a finanční podpoře Evropského hlavního města kultury.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Koncert v Plzni je součástí oficiálního programu Evropského hlavního města kultury Plzeň 2015. V Plzni dosud Deep Purple nikdy nehráli, fanoušci se dočkají právě díky propojení a finanční podpoře Evropského hlavního města kultury.

DEEP PURPLE SE VRACEJÍ DO ČESKÉ REPUBLIKY, 27. ŘÍJNA 2015 VYSTOUPÍ V OSTRAVSKÉ ČEZ ARENĚ O DEN POZDĚJI SE PAK PŘEDSTAVÍ V PLZEŇSKÉ ČEZ ARENĚ. DOMÁCÍ PUBLIKUM MÁ TEDY DALŠÍ, MOŽNÁ JEDNU Z POSLEDNÍCH MOŽNOSTÍ UŽÍT SI JEJICH NEZAPOMENUTELNOU SHOW NAŽIVO.

Jejich desky výrazně ovlivnily (nejenom) hardrockové dění na celém světě, jejich prodej přesáhl 100 milionů prodaných kopií. Málokdo se může pochlubit  téměř dvěma desítkami alb. Na svém kontě mají hity jako: „Black Night“, „Hush“, „Child In Time“ či „Smoke On The Water“, které dnes již patří ke stěžejním pilířům rockové hudby.

Za dobu své existence prošli nejednou personální změnou. V Deep Purple se vystřídala celá řada zvučných jmen. Mezi nimi například David Coverdale, Ritchie Blackmore nebo Joe Satriani. Jako poslední přišel do kapely hráč na klávesové nástroje Don Airey (ex Rainbow, Ozzy Osbourne atd.), který se s velkou vervou podílel i na komponování nových písní a stal se stálým členem skupiny. V roce 2003 se ozvali albem „Bananas“, které o 2 roky později následoval počin a „Rapture Of The Deep“ (2005), obě alba jsou podle ohlasů kritiky i fanoušků velice povedená a patří k tomu lepšímu, co Deep Purple za svojí letitou kariéru vytvořili. V roce 2007 pak své fanoušky potěšili koncertním záznamem „Live at Montreux 2006“. Poslední řadový počin vydali Deep Purple v roce 2013 pod názvem „Now What?!“, který je devatenáctým řadovým počinem v jejich diskografii. Produkoval ho Bob Ezrin a dostalo se mu jen pozitivních recenzí, 2 skladby z něj kapela věnovala Jonu Lordovi, který dříve v kapele působil a který v roce 2012 zemřel ve věku jedenasedmdesáti let.

Skupina za svou dlouhou kariéru ovlivnila desítky významných umělců i tisíce amatérů. Inspirující jsou jejich kytarové rify i způsob hry na varhany Hammond či na bicí.

Naposledy se Deep Purple u nás představili na koncertě v pardubické ČEZ Areně, předtím pak v zámeckém parku ve Slavkově u Brna. Nyní se vrací potěšit fanoušky v Ostravě a poprvé se představí v Plzni.  Fanoušci se mohou těšit  na klasické evergreeny z dlouholeté diskografie Deep Purple a na pořádnou porci hardrocku a jejich typický a nezaměnitelnýzvuk.

Od druhé půlky devadesátých let, kdy se u nás představili poprvé, k nám Deep Purple jezdí pravidelně – mimo jiné potěšili již potěšili fanoušky v Praze, Brně, Liberci, Pardubicích nebo Slavkově u Brna, nyní se představí v Ostravě a Plzni.

DEEP PURPLE :   

Ian Gillan – zpěv

Roger Glover – baskytara

Steve Morse – kytary

Ian Paice - bicí

Don Airey – klávesové nástroje

Facebook