Festival "River Fest 3" RockOpera Praha

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Persistence Tour 2018

Hatebreed, Madball, Terror, Power Trip, Broken Teeth, Insanity Alert

Sono Centrum, Brno

24.01.2018

Architects (UK) + While She Sleeps (UK)

Forum Karlín, Praha

25.01.2018

Výhodný nákup

Cena: 250 Kč, na místě 350 Kč

RockOpera Praha se představí 18.7.2015 se svými rockovými operami a spřátelenými kapelami na jedinečném festivalu "River Fest 3" v prostředí přírodního tábořiště mezi řekou Sázavou a historickým městem Český Šternberk.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

RockOpera Praha se představí 18.7.2015 se svými rockovými operami a spřátelenými kapelami na jedinečném festivalu "River Fest 3" v prostředí přírodního tábořiště mezi řekou Sázavou a historickým městem Český Šternberk. Tvrdá rocková kapela Rockopery Praha se svými sólisty i instrumentalisty nabídne hudebně-dramatický průřez rockovými operami s průvodním slovem autorky Pavly Forest. Chybět nebude ohnivá a akrobatická show. Členové RockOpery Praha vystoupí také se svými zajímavými projekty a kapelami. Jednodenní festival zakončí afterparty. Jedinečná příležitost slyšet, vidět a zažít RockOperu Praha pod širým nebem.

Fotky a videa

Facebook