Wonderworld (NOR/ITA)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Please The Trees

Mersey Music Club, Brno

18.01.2018

Fleret

host: Franc Alpa

Masters of Rock Café, Zlín

19.01.2018

Norskoitalské trio WONDERWORLD - V sestavě kapely jsou borci ostřílení dlouholetou spoluprácí s hardrockovými velmistry - Glennem Hughesem či Kenem Hensleym.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Norskoitalské trio WONDERWORLD vydalo bezesporu jednu z nejlepších hardrockových desek roku 2014!
V sestavě kapely jsou borci osřílení dlouholetou spoluprácí s hardrockovými velmistry - Glennem Hughesem či Kenem Hensleym:
Roberto Tiranti - bg, voc
Tom Arne Fossheim - dr
Ken Ingwersen - g
Italský zpěvák Tiranti ( ex Labyrinth) tvoří s vikingy Fossheimem a Ingwersenem paralelně i doprovodnou kapelu Live Fire Kena Hensleyho. V Česku takto koncertovali v roce 2013 a zejména Tiranti nadchl posluchače vokálem evokujícím Byrona či Hughese v jejich nejlepších momentech! Koncertní setlist WONDERWORLD bude obsahovat songy z jejich stejnojmenného albového debutu i hardrockovou sedmdesátkovou klasiku.

Fotky a videa

Facebook