Charitativní koncert Mandrage

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Wolf Alice

Support: Places

Roxy, Praha 1

16.01.2018

Please The Trees

Mersey Music Club, Brno

18.01.2018

Na koncertě skupiny Mandrage, který se uskuteční 6. 8. 2015 v Příbrami, bude Chci pomoci pomáhat Matoušovi Grillovi, který trpí dětskou obrnou. Jeho stav se pomaličku zlepšuje a to díky nákladné terapii, kterou lékaři doporučují opakovat každé 3 měsíce. A právě na hrazení této terapie se můžete podílet.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

MANDRAGE jsou denně hrány v rádiích, poslouchá je tisíce fanoušků, jejich koncerty pravidelně navštěvují fanynky z celé republiky...I takhle mladí kluci se zřekli nároku na honorář pro těžce nemocného Matouš Grill Adeli z Písku a přijedou do Příbrami, kde společně s Chci pomoci pomůžou:)Příbramáci, dorazí Vás znovu plnej letňák?My všichni z Chci pomoci a kluci ze skupiny věříme, že to dáte:)

http://www.chci-pomoci.cz/

Facebook