Keks

Keks

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Oidipus Tyranus RockOpera

RockOpera Praha, PRAHA 7

23.01.2018

RockOpera Praha

RockOpera Praha, PRAHA 7

23.01.201807.06.2018

Po dvou letech opět Keks v akci v letní kině. Tentokrát delší koncert a s programem pro děti. Hosté: Martin Maxa, Divadélko Romaneto.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Keks opět v Příbrami.

Po dvou letech opět Keks v akci v letní kině. Tentokrát delší koncert a s programem pro děti.

Celodenní program pro  celou rodinu zahájí skvělé Divadélko Romaneto během odpoledne vystoupí dvakrát pokaždé s jinou pohádkou , nejprve o Pejskovi a kočičce a druhá bude Vodnická. Se zkušeností s nimi víme , že vtáhnou do děje nejen malé, ale i nás dospělé. Máme se na co těšit. Koncert Martina Maxy je naplánován právě mezi pohádky. Po druhé pohádce byl naplánovaný ještě jeden host, bohužel svá vystoupení do konce roku zrušil. Na poslední chvíli se nepodařilo sehnat náhradu… a vlastně nevadí, repertoár Keks je tak široký, že jsme se rozhodli koncert prodloužit a Keks pořádně užít…koneckonců je to NÁŠ Velký Letní koncert J . Během celého dne bude provázet slovem moderátor rádia Blaník a proběhne spousta soutěží. Partnerům děkujeme za podporu a na Vás posluchače malé a velké se těšíme 1.8.  Letním Kině. Startujeme již v 15 hod.

Fotky a videa

Facebook