Five Finger Death Punch & Papa Roach

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Hostr Rock Fest

Skokanský areál Ještěd, Horní Hanychov - …

26.05.2018

Pere Ubu (USA)

Výhodný nákup

Palác Akropolis, Praha 3

27.05.2018

Cena: 990 Kč

FIVE FINGER DEATH PUNCH a PAPA ROACH spojí letos na podzim síly na společném evropskím turné, které se na základě zájmu fanoušků zastaví i v ČR. Obě kapely se představí 20.11.2015 v Malé sportovní hale na pražském Výstavišti. Speciální host: DEVIL YOU KNOW

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

 

FIVE FINGER DEATH PUNCH A PAPA ROACH SPOJÍ LETOS NA PODZIM SÍLY NA SPOLEČNÉM EVROPSKÉM TURNÉ, KTERÉ SE NA ZÁKLADĚ ZÁJMU FANOUŠKŮ ZASTAVÍ I V ČESKÉ REPUBLICE. OBĚ KAPELY SE PŘEDSTAVÍ 20. 11. 2015 V MALÉ SPORTOVNÍ HALE NA PRAŽSKÉM VÝSTAVIŠTI.

Speciální host: DEVIL YOU KNOW

 
FIVE FINGER DEATH PUNCH vydávají 28. srpna 2015 nové album “Got Your Six”
PAPA ROACH vydávají nový singl “Gravity”

S desítkami singlů bodujících v nejrůznějších žebříčcích, miliony video streamů a s fanoušky po celém světě FIVE FINGER DEATH PUNCH a PAPA ROACH po celou dobu své kariéry dominují rozhlasovému i televiznímu vysílání. Tyto dvě skupiny, které mají silné fanouškovské základny a jejichž živá vystoupení jsou pověstná, spolu poprvé vyrážejí na společné podzimní turné po Evropě, s podporou speciálních hostů  DEVIL YOU KNOW (nová kapela Howarda Jonese

z Killswitch Engage).

Zoltan Bathory, kytarista Five Finger Death Punch, poznamenává: "Do začátku tohoto turné bude naše nové album "Got Your Six" již venku. Je to naše dosud nejlepší nahrávka, v podstatě taková betonová cihla heavy metalu, takže už se nemůžeme dočkat, až některé z těchhle skladeb představíme evropským fanouškům. Celé tohle turné bude večer co večer pořádnej nářez." Jacoby Shaddix, zpěvák Papa Roach, dodává: "Jsme nadšení a těšíme se, až to v Evropě s našimi bratry z FFDP pořádně rozbalíme!!!! Nenechte si tuhle akci ujít, Papa Roach vás smetou!"

FIVE FINGER DEATH PUNCH a PAPA ROACH nedávno spustili kampaň umožňující fanouškům vybrat města, která by tyto dvě kapely měly na svém společném evropském turné navštívit. Více na; http://demand.fivefingerdeathpunch.com  a http://demand.paparoach.com   


Několik set tisíc lidí z 19 zemí po celé Evropě reagovalo na tuto výzvu k akci a ovlivnilo tak výslednou podobu turné, včetně koncertní zastávky v ČR.

V den oznámení turné budou FIVE FINGER DEATH PUNCH hrát na hlavním pódiu Download Festivalu 2015 v Derbyshire ve Velké Británii. Kapela je připravena představit brzy nový singl, "Jekyll and Hyde", kterým ohlásí vydání svého dlouho očekávaného šestého studiového alba "Got Your Six". To celosvětově vychází 28. srpna 2015.

Před přesunem do Evropy v listopadu tohoto roku absolvují FIVE FINGER DEATH PUNCH a PAPA ROACH během září a října sérii koncertů po amerických arénách.

Multi-platinoví a na ceny Grammy a MTV nominovaní PAPA ROACH se prezentují melodickým hard rockem a jejich tvorba ovlivnila mnoho dnešních velkých jmen z metalové scény. Kapela na začátku tohoto roku vydala své osmé studiové album „F.E.A.R.“ a na úspěchy v britský žebříčcích naváže vystoupením na festivalech v Readingu a Leedsu a vyprodaným anglickým turné . Papa Roach vydali 1. června druhý singl "Gravity", letos také oslaví 15. výročí vydání svého průlomového alba  „Infest“, kterého se do dnešního dne prodalo přes 8 milionů kusů.


FIVE FINGER DEATH PUNCH právě dokončili nahrávání svého dlouho očekávaného šestého studiového  alba „Got Your Six“ , které by mělo být vydáno 28. srpna 2015. Jejich poslední turné po Velké Británii v roce 2014 bylo vyprodané v dostatečném předstihu a jejich předešlá alba „The Wrong Side Of Heaven And The Righteous Side Of Hell, Volume 1 a Volume 2“ si výborně vedla v celé řadě hitparádových žebříčků, v USA i Kanadě byla ověnčena zlatem a přinesla takové hity jako "Lift Me Up", ve které se představil Rob Halford z Judas Priest, nebo "Battle Born" a "Wrong Side Of Heaven"- video, které má více než 30 mil zhlédnutí.

V kapele Devil You Know, která byla založena v Los Angeles v roce 2013, působí zpěvák Howard Jones (ex-Killswitch Engage), kytarista Francesco Artusato (All Shall Perish) a bubeník John Sankey (ex-Fear Factory). Jejich debutové album “The Beauty Of Destruction” produkoval Logan Mader (Five Finger Death Punch, Gojira) a mixoval uznávaný producent Zeuss (HATEBREED).  Za tuto nahrávku obdrželi Papa Roach - mimo jiné - v roce 2014 ocenění  časopisu Metal Hammer UK v kategorii "nejlepší nová kapela". Velmi kladných ohlasů se dočkala i jejich živá vystoupení, mimo jiné i na festivalu  Sonisphere 2014 nebo po boku Black Label Society a Lacuna Coil po celé Severní Americe.

Devil You Know a producent Josh Wilbur (Lamb Of God, All That Remains) v současnosti dokončují práci na nahrávce, která by na značce Nuclear Blast Records měla vyjít v druhé půlce října tohoto roku.

www.fivefingerdeathpunch.com

www.facebook.com/fivefingerdeathpunch

@FFDP

www.paparoach.com

www.facebook.com/paparoach
@PapaRoach

www.facebook.com/DEVILYOUKNOWOFFICIAL   


twitter.com/DEVILYOUKNOW

www.youtube.com/user/DevilYouKnowOfficial 

Facebook