Ssion (US) + Holy (CZ)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Wolf Alice

Support: Places

Roxy, Praha 1

16.01.2018

Please The Trees

Mersey Music Club, Brno

18.01.2018

Před dvěmi lety roztančil publikum Creepy Teepee festivalu, letos se vrací do klubu. Multitalentovaný Cody Critcheloe s kapelou alias SSION natočil v roce 2011 zatím poslední album "Bent", plné chytlavých queer-popových songů, ke kterým od té doby tahá z rukávu jeden fantastický videoklip za druhým. Ještě před vydáním nové desky se vydává na evropské turné.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Před dvěmi lety roztančil publikum Creepy Teepee festivalu, letos se vrací do klubu. Multitalentovaný Cody Critcheloe s kapelou alias SSION natočil v roce 2011 zatím poslední album "Bent", plné chytlavých queer-popových songů, ke kterým od té doby tahá z rukávu jeden fantastický videoklip za druhým. (Cody je režisérem klipů také pro plejádu umělců od Perfume Geinus přes Lower Dens po Kylie Minogue). Ještě před vydáním nové desky se vydává na evropské turné.

Spolu se SSION se představí elektro-popový solitér HOLY, tedy mladý domácí režisér a hudebník Šimon Holý.

Facebook